spot iphone

Spot elektronik ürün alırken dikkat ediniz

spot iphoneSpot ürünlerin piyasada fazlasıyla dolaşması hayra alamet değil.Spot dünyasında buzdolabı,çamaşır makinesi kısacası spot beyaz eşyanın varlığına alışmış ve kabullenmiş bir millet olarak bu konuda bir sıkıntımız yok.Asıl sorun spot olarak satılan cep telefonlarında var ve özellikle spot iphone cep telefonları.

İphone akıllı telefonlarını demek “garanti” demektir.Yani iphone telefonu satın alırken satın aldığınız telefonun garantisi yoksa bana göre o telefon ölü bir telefondur.Çünkü 2 bin TL üzerinde satılan bir telefonun garantili olmaması hayra alamet değil.

Yurt dışında kaçak olarak ülkeye sokulan,imei kopyalanmış bir sürü iphone cep telefonu piyasada dolaşmaktadır.İşte bu ne idüğü belirsiz telefonları bir kategoriye sokup piyasa sürmek lazım mesela ne demek lazım spot iphone telefonu demek lazım (çünkü bizim milletimiz spot kelimesini yakından tanıdığı için sorun çıkmaz diye hesaplanıyor ve gerçekten de öyle oluyor) spot iphone imiş, ne spotu ulan ? Kaçak ve imei klonlanmış telefonun neresi spot ? Spot eşya demek ne demek merak edenler okusun.

Kısacası spot iphone cep telefonundan kesinlikle ama kesinlikle uzak durmak gerekir.Bu telefonlar en ufak bir sorunla karşılaştıkları zaman anında kilitlenen ve tamiri oldukça zor bir telefondur.Bir sürü para verip elalemin uyanıklarını zengin edip mağdur olacağınıza bu işlere bulaşmamak en doğrusudur.