cam televizyon sehpası

Televizyon sehpası nasıl olmalıdır

Televizyon sehpaları ev dekorasyonunda önemli bir yer tutar.Bugün piyasada televizyon sehpası adı altında korkunç çeşitlilikte sehpalşar mevcuttur bunların başında lcd sehpaları,plazma sehpaları ve üniteleri gelir.O kadar fazla çeşit vardır ki insan hangisini satın alacağına karar veremez.

Bu televizyon sehpaları ağaç,mdf,suntalam olduğu gibi komple cam olanı da vardır.Zaten en fazla tercih edilen televizyon sehpa modelleri aşağıda ki resimde görmüş olduğunuz cam televizyon sehpa modelleridir.

cam televizyon sehpası

 

YUKARIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ CAM TELEVİZYON SEHPASINA LCD TELEVİZYON SABİTLENMEK SURETİYLE KULLANILIR VE TELEVİZYONUNUZ 360 DERECE DÖNEBİLİR ÇOK KULLANIŞLI OLAN BU MODEL DİĞERLERİ GİBİ SABİT DEĞİLDİR.

Diğer televizyon sehpalarında lcd’nizi ya da plazma televizyonunuzu dilediğiniz gibi çeviremezsiniz.Sabit bir nokta kalır televizyonunuz çevirebilmeniz için komple sehpanızı çevirmeniz gerekir ki her ev bu hamleyi yapmaya müsait değildir.Mesela aşağıda bulunan ahşap televizyon sehpası buna bir örnektir.

ahşap televizyon sehpası

 

şimdi gelelim en zor seçime.Evinizde yaramaz bir bebeğiniz varsa öyle bir televizyon sehpası satın almalısınız çocuğunuzun tacizlerine karşı son derece korumalı ve dayanıklı olsun hem de görsel anlamda şık bir televizyon sehpası olsun .Çocukların evin içerisinde en fazla ilgisini çeken şeylerin başında televizyonun bulunduğu bölgeler gelir.Hiç bir yere bulaşmaz ama televizyon sehpasının olduğu bölgeye karşı içlerinde tarifi imkansız bir tutku vardır 🙂 Satın alacağınız televizyon sehpası modelinde kesinlikle sivri taraflar olmamalı ,çocuğunuz çok ciddi kazalar geçirebilir.

Aslına bakarsanız en mantıklısı lcd ya da plazmanızı yerden havaya kaldırmak ve televizyonu duvara sabitlemektir. Çocuğunuz belirli bir yaşa geldiğinde ise televizyonu tekrar eski noktasına getirebilirsiniz.

Aşağıda 3 adet birbirinden farlı lcd,plazma televizyon sehpa modelleri bulunmaktadır.