ucuz ve pahalı banyo setleri arasındaki farklar

Tasarım Model Polyester Lüx Full Banyo Seti polyester banyo setleri
fuşya rengi polyester banyo seti fiyatı: 250 lira

Yayınladığım banyo seti markalarını sayacak olursam La Vita Boune, My Manor House, Royal Windsor, Kancaev, Cemile, Kitchen World, Inverno olarak sıralayabilirim.

My Manor House 6'lı Porselen Kovalı Banyo Seti fiyatı: 67 lira
My Manor House 6’lı Porselen Kovalı Banyo Seti fiyatı: 67 lira

 

ucuz banyo setleri neden ucuz pahalı banyo seti modelleri neden pahalı? şimdi ona geleyim.. Banyo setlerinin fiyatları çok ucuza da olabiliyor, ama özellikle polyester ve swarovski taşlı banyo setleri fiyatı biraz daha pahalı olabiliyor malzemesinden dolayı. Tabii akrilik, seramik, porselen ya da plastik malzemeler daha uygun fiyatlı olacak, onların geliş fiyatı da uygun da ondan ucuza satılıyor..

inverno Bronz 5 Parça Banyo Seti
inverno Bronz 5 Parça polyester Banyo Seti fiyatı: 209 lira

Zaten görünüş olarak da polyester (Polyresin) banyo setleri gösterişli duruyor. Ama çok gösterişli ve modern bir banyonuz yoksa bu kadar pahalı banyo seti modelleri kullanmanıza da gerek yoktur sanırım :))

Akrilik 5 Parça kırmızı taşlı Banyo Seti
Akrilik 5 Parça kırmızı taşlı Banyo Seti fiyatı: 40 lira

Hem pekala ucuz banyo setleri olarak bilinen akrilik banyo setlerinde de çok ama çok güzel banyo setleri var bence, sizce de öyle değil mi, ben mi yanılıyorum acaba?? Evinizin en özel köşesi banyonuz artık çok daha özel ve güzel! Temizliğin ve bakımın simgesi olan banyonuzu şimdi çok daha gösterişli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ünlü markaların zengin dekorasyon koleksiyonlarından seçtiğim ürünlerle, banyonuzu daha kişisel ve romantik bir boyuta taşıyın.

ucuz ve kaliteli banyo setleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.