En ucuz düğün paketi satan yerler

dugun_paketi_dugun_paketleriYeni evlenecek ola kimselerin internette en fazla aradıkları şeylerden bir tanesi de en ucuz düğün paketi satan yerlerin nerelerde olduğunu araştırmaktır.

Ucuz fiyata düğün paketleri satan bir çok yer vardır ama söz konusu düğün paketlerinin içeriğinde bulunan eşyalar acaba ne kadar kalitelidir.3,4 bin liraya yatak odası oturma odası ve komple beyaz eşya olmak üzere düğün paketi satan yerler var bu fiyat inanılır gibi değildir.

Bir buzdolabının ortalama fiyatının 1000 lira olduğunu düşünelim, bir çamaşır makinesi bir bulaşık makinesi 1700 lira olsa etti 2700 lira hadi 2500 diyelim. Ee bu yatak odası ve oturma odası 1500 lira mı kardeşim ? Evet, 1500 liraya hem yatak odası hem de oturma satılabilir ama bu mobilyaları bırakın eve koymayı taşırken bile sorun meydana getirebilir.Son derece adi ve kalitesiz mobilyaları yeni evlenecek olan çiftlere reva gören bu hırsızlar takımından bir şey satın almayınız yoksa ödediğiniz para çöpe gider, bunun bir sürü örneği var biraz araştırın sizde görürsünüz.

Bazı firmalar ise düğün paketlerinin içerisine beyaz eşyayı dahil etmez ve oturma odası,yemek odası en ucuz düğün paketi ve yatak odası takımını 3500 ila 4000 bin lira arasında satarlar, bu rakam normaldir şayet ürünleri satan yerin bir vukuatı yoksa, satmış olduğu malın arkasında duruyorsa,satış sonrası adam gibi destek hizmetini veriyorsa ve tabi ki sattığı mallar kaliteliyse söz konusu rakam gayet yerinde bir rakamdır.

Peki en ucuz düğün paketi bulmak için ne yapmak lazım

dugun_paketi_dugun_paketleri300Peşin parayı cebinize koyun ve spotçular çarşısında gezin ama dikkat edin, en adi mallar spotçular çarşısında bulunabileceği gibi bazı kaliteli malları da spotçular çarsısında bulmanız mümkündür.Şu bir gerçek, spotçu esnafına güvenilmez (hepsini kastetmiyorum içlerinde düzgün iş yapan ve helal lokma yiyenler var) bu bakımdan spotçulardan mal alırken aldığınız malın her yanını kontrol ediniz.Bir spotçunun dükkanından mal çıktığı anda bir daha geri verme şansınız olmaz.

Şayet az kullanılmış mobilya ve beyaz eşya sizin için sorun oluşturmazsa o halde ucuz fiyata çok kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Az kullanılmış eşyaları bulmak için ikinci el eşya sitelerine bakınız ve ya doğrudan kendiniz ialn veriniz.Örnek verecek olursak, bir kimse evini a’dan z’ye çok kaliteli eşyalar ile donatıyor sonra bu şahısın yurt dışına çıkması icap ediyor ya da ülke içine tayini çıkıyor vesaire…Elinde bulunan eşyaları çok ucuz bir paraya satmakta tereddüt etmeyen bu kimse ile sıkı bir pazarlık yapılarak elinde ki eşyalar çok ucuz bir fiyata satın alınabilir.Bu kimseden aldığınız eşyaları (tabi ki eşyasına göre) emin olun 10.000,15.000 bin liraya satın almanız mümkün değildir