Arızalı beyaz eşya alan yerler

Arızalı beyaz eşyaları nereye verebiliriz, kime satabiliriz ?

eşya arıza yapar… bu değişmez kanundur. bu arızaların bazıları kullanım kaynaklıdır, bazıları yıllara yenik düştüğü için arıza yapar, bazıları ise zırt pırt gidip gelen elektriğin neticesinde olur. adam zart diye elektriği kapatıyor ve bir anda buzdolabının motoru yanıyor… ne olacak lan şimdi ? kim ödeyecek bu dolabın parasını ? gitti işte güzelimj buzdolabı.

— öyle deme abi bakım çalışması var diyor salağın teki…

— ne çalışması aslanım ?!

doğduk bu elektrikler kesiliyordu geberip gidecez hala aynı “olay” devam ediyor. ne çalışması, ne bakımı bir bok anlamadım ben bu işte…almanya’da bir akrabam var diyor ki, almanya’da bir gün elektrikler kesilmiş millet savaş mı oluyor ne oluyor diye sokaklara çıkmış. adamlar elektrik kesintisini nedir bilmiyor.

— öyle deme abi, adamlar bizi kıskanıyor…

Arızalı beyaz eşyaları nereye verebiliriz 2

durup dururken evinize yeni aldığınız buzdolabı bozuluyor. kafayı mı yersin ne yaparsın ? işin kötü tarafı nedir biliyor musunuz ? servis çağırdınız da adamlar “elektrik kaynaklı” arızaları garanti kapsamına da sokmuyor. buyur şimdi buradan yak !

– – abi elektrik kesildikten sonra buzdolabı çalışmıyor galiba motor yandı

– – (sırıtarak) maalesef elektrik kaynaklı arızalar garanti kapsamında değil

— ne yapacaz abi

— git derdini marko paşaya anlat (demiyor tabi ahahahah)

Arızalı beyaz eşyaları nereye verebiliriz 1

beyaz eşya bozulduğu anda sakına hurdacı çağırıp “hurda” parasına eşyanızı satmayın. birde bunlara kazıklanmayın. peki bozulan beyaz eşyaları kime satabiliriz diyorsanız…ikinci el beyaz eşya alıp satan servisler vardır. bu tip yerlerin telefonlarını internetten arayarak bulun. onlara, elinizde bozuk beyaz eşya olduğunu, satmak istediğinizi söyleyin… ikinci el eşya alıp satan yerler sizden aldıkları bozuk buzdolabını tamir ederek yeniden başkasına satar. mesela motoru yanan bir buzdolabının motorunu değiştirip çalışır duruma soktuktan sonra başkasına satarlar.

arızalı eşya alan yerler

hurdacılar bozuk buzdolabını sizden 10 liraya alırlar ama ikinci elciler 100 liraya alır (fiyatı salladım) ha bu arada hurdacılar sizden aldıkları beyaz eşyaları sanıyor musunuz ki kırıp hurdaya atıyorlar ? asla ! onlarda gidip dediğim yerlere satıyor.

arızalı beyaz eşya alanlar << bu linki tıklayın. bahsettiğim dükkanların telefonlarını bir yere kaydedin. daha sonra arızalı beyaz eşyanızın detaylı resimlerini çekerek teker teker ikinci elcilere whatsapp üzerinden yollayın. size en yüksek teklifi verene eşyayı satın. hepsi bu kadar.

One comment

Comments are closed.