Erkek kapri modelleri ve modası hakkında düşündüklerimiz

Erkek kapri modelleri her yaz olduğu gibi bu yaz aylarının da en moda erkek giyim çeşitlerinin arasında yerini almaya hazırlanıyor.Birbirinden şık erkek kapri modelleri mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı bile size bu harika kapri modellerini beğenmek ve giymek düşüyor ee tabi birde parasını ödemek 🙂 Erkeklerin giymiş oldukları en rahat pantolon tarzı giysileri arasında bulunan kapriler yaz aylarında en fazla tercih edilen erkek pantolon çeşitlerinin arasında.

Kısa bol ve rahat oluşu sıcak aylarda erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir.Hele birde yaz ayında uzak bir seyahate çıkmış iseniz ve tabi ki araba kullanıyorsanız o zaman kapri bir erkek için vazgeçilmezdir.Kaprinin rahatlığına alışmış bir erkek normal kot pantolon yada herhangi bir kumaş pantolon giydiğinde zorlanır.En azından ben böyleyim. Şehir gezilerinde ve çıktığınız tatillerde kullanabileceğiniz erkek kapri pantolonlar giyen kişiyi memnun edecektir.Benim sloganım rahatlığına düşkün erkekler kapri giymeli.

Kapri giymek o kadar rahat ve diğer elbiselerle kullanım kolaylığı sağlar ki bir kapri pantolonun üzerine herhangi lacoste tişört çok harika bir kombin oluşturur.

Kaprilerin düz modellerine raslamak mümkün olduğu gibi bol cepli modellerini de sıkça rastlanabilir ve hatta bol cepli kapri modeli en fazla tercih edilen kapri modelleri arasındadır; zaten kapri demek bol miktarda cep demektir cepsiz bir kapri düşünülemez.Burada önemli o kadar fazla kapri çeşidi var ki bu bolluğun arasından bize hitap eden kapri modelini bulmak zor iş.Hele birde benim gibi mağazalarda giy çıkar, olmadı tekrar dene gibi eylemlerden nefret eden birisi iseniz işiniz çok zor diyebilirim.

Bu sene moda olması beklenen kapri çeşitlerine beraber bakalım 6 adet birbirinden şık kapri modeli internetten derlerdim