bokl pantolon modeli

Erkek bol pantolon modelleri hakkında

Erkekler için bol pantolon kimine göre dar pantolonlardan son derece rahattır.Mesele rapçiler neden bol giyinir bol pantolon giydikleri konusunda acaba insanlar nasıl bir bilgiye sahiptirler ?Amerika’da yaşayan Rapperlar yokluktan dolayı babalarının pantolonlarını giyerek rap söylerlermiş ve daha sonra rap kültürü ileri doğru gidip dünya geneline yayılmaya başlayınca sektör haline dönüşmüştür.Şu anda ki rap söyleyen Rapperlar bol pantolon giymelerinin sebebi ise gösteriş ve rahatlıktan dolayı olduğu biliniyor.

Bol kesim pantolonu bacak kısımları kısa erkeklerin kullanması gereken bir pantolondur.Pantolonun baldır ve paça kısımlarının geniş ve dökümlü olması gerekir.Bol pantolon modellerinin cepleri hakkında söylenebilecek şey ise değişik cep şekillerinin yanı sıra genelde tek ve çift cep olarak kullanılmasıdır.Özellikle yoğun miktarda araba kullanıyorsanız bol ve dökümlü pantolon kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Göbek kısımlarınız öne doğru çıkıntılı ise bol pantolon modelleri sizi daha şık gösterecektir özellikle bol kesimli ve modelli pantolonlarda koyu renk tercih edilmelidir.

bokl pantolon modeliKilolu  bir erkeği açık renkler daha şişman göstereceği için az evvele üzerinde durduğumuz gibi kilolu erkekler koyu renk bol pantolon modeli giymelilerdir.

İspanyol paça, bol paça şeklinde görmeye alıştığımız ve özetle bol pantolon modelleri son yıllarda görmeye epeyce alıştığımız fakat fazla benimsenmeyen satılması ve giyilme oranı diğer pantolon modellerine göre daha az olan  boyfriend pantolonlar yaz aylarına tepeden inme bir giriş yapacak gibi görünüyor. Sade ve sıradan Türk vatandaşının değilde ünlü kimselerin üzerinde görülen söz konusu bol kesim  boyfriend pantolonlar yaz ayına girmiş olduğumuz şu günlerde fazlasıyla karşımıza çıkacak