En ucuz laminat parke nerede bulunur

spot laminant parkeParke denilince İstanbul’da akla ilk gelen yer İstanbul anadolu yakasında bulunan tepeüstü laminantçılar sokağıdır burada  o kadar fazla laminant satan pakeciler vardır ki bir caddenin neredeyse tamamı laminant parkecilere aittir.

tepeüstü laminant pazarında parkenin döşemesi için metresini 12 liraya döşeyen yerler bile vardır.Tabi ki bu parkeler ithal parkeler olup pek de o kadar kaliteli laminant parke değildir ama genede fazla önemsiz olan bölgeler bu laminant parkeler ile kaplanabilir.

Birde laminnat piyasasında spot laminant, spot parke diye tabir edilen tamamıyla peşin paranın döndüğü bir olay vardır.Cebinde nakit parası olana satılan bu parkeleri öyle 10,20 paket satmazlar spotçu laminant parkeleri palet bazında satar ve çok ilginçtir ki spotçunun cebine canlı para girmedikçe kamyon depoya yanaşamaz ve yükleme yapılmaz önce nakit-keş para daha sonra spot laminant..

Bu spot diye tabir edilen parkelrin diğerlerinden hiç bir farkı yoktur sadece mal sahibinin peşin paraya sıkışmasından dolayı düşük karla mal satmasından kaynaklanır.

İnsanlar spotçulardan 5,10 palet laminant parke satın alıp anadolunun bir çok yerinde ki dükkanlarında bu parkeleri aldıkları fiyatın 2 hatta 3 kat fiyatına satarak para kazanırlar