Korsan taksi bulmak

korsan taksiNakliye firmaları bir yerden bir yere eşya taşımak için öyle abartılı fiyat talep ediyorlar ki insanları zorla korsan taksi,korsan nakliye bulmaya-arama teşvik ediyorlar.

Yahu bir ürün alıyorsunuz örneğin ürüne 200 lira para veriyorsunuz bu ürünü taşımak için 400 lira istiyorlar 🙂 Bu adamlar ya kafayı sıyırmış ya da para kazanmak diye dertleri yok.

Söz konusu ürünü ise taşıyacakları mesafe (indirmeye bindirmeye karışmayacaklar yani kral gibi koltuklarında oturacaklar) taş çatlasın 15 km.Bu mesafeye yakacakları mazot ise en fazla 15 lira.Eee gerisi ne bu paranın? Ulan 15 dakikalık bir yol için üstelik trafik çilesi yok,taşıma yok,hiç bir şey yok adam 5 dakikada 385 lira kar edecek..Oldu canım…

Sonrada açız iş yok diye bas bas bağırıyorlar.Size kim iş verir aslanım, millerin arka bahçesinde suladığında para çıkaran ağaçları yok ki.

Zaten bu tiplerin para kazanmak diye bir derdi de yok; sabah vakti kahveye girerler akşam vakti kahveden çıkarlar, müşteriyle kaba saba konuşurlar…

İşte bu gibi olumsuz durum neticesinde insanlar korsan taksi aramaya ya da korsan nakliye yapan kimseleri aramaya başlıyor.

Korsan taksi ya da nakliye yapan arkadaşlar hem müşteriyle insan gibi diyalog içerisine giriyor hem de ucuza taşıma işi yapıyor.Korsan taksi bulmak için Google’dan yardım alabilirsiniz.