Defolu fayans satan yerler

defolu fayansDefolu diye tabir edilen ucuz fayansları İstanbul’da satın alabileceğiniz yerler Kağıthane Cendere yolunda bulunan inşaat malzemeleri satan yerlerdir.Söz konusu yerlerde her türlü ucuz inşaat malzemesi bulunabileceği gibi özellikle ucuz ve defolu fayans bulmak mümkündür.Ama fayansların kırık dökük olmamasına dikkat ediniz.

Söz konusu yerde bulunan emek yapı^dan uzak durmanızı ise özellikle tavsiye ederim.Çünkü söz konusu mağazanın sattığı fayansları duvara yapıştırdıktan sonra hepsi çatlamaya başladı.Adamların sattığı fayanslar tamamen kalitesiz adinin de adisi ama ilk etepta öyle görünmüyor;normal bir fayansmış gibi görünüyor ancak duvara yapıştırdıktan sonra aradan zaman geçmesiyle fayanslar çatlamaya başlıyor.

Defolu fayanslar ile normal sağlıklı fayanslar arasında fazlada bir fiyat farkı yoktur ancak defolu diye tabir edilen fayansları kullanmak ne derece doğru bir iş bunu da defolu fayansı kullanan kimseye sormak gerekir.

Defolu fayans satan yerlerin yoğunlukla İstanbul Kağıthane Cendere yolu üzerinde bulunduğu söylemiştik aşağıda söz konusu bölgenin haritasını bulabilirsiniz.
Sözüne ettiğim bölgede sadece bir iki adet fayans satan yer değil bir çok defolu fayans satan yer vardır yavaş yavaş hiç acele etmeden bu yerlerin hepsi fiyat anlamında kontrol edilmeli ve en düşükj fiyat veren yerden ucuz fayansları satın almalıdır.

Defolu fayans satan yerlerin yoğunlukla İstanbul Kağıthane Cendere yolu adresi haritası: