Çamaşır makinesi üzerine dolap yaptırmak istiyorum

İmar yasasının rezil bir durumda olması nedeniyle insanlar 1+1 gibi minicik evlere tıkıldı.İmar yasası diyorum çünkü İstanbul’da 100 m2 evi olan bir kimse yeniden ev yaptırmak istediğinde 100 m2 evi 40,50 m2 düşüyor; şaka gibi…

Küçük evlerde ise eşyaları saklamak için sabah akşam hesaplar yapılıyor,ne yi nereye koysam evim biraz daha açılır gibilerinden işimiz gücümüz bu oldu.Ama bu imar yasasını çıkartan ya da 100 m2 evi 50 m2 düşüren adamların evi eminim 250 m2 altında değildir.İnşallah aynı akıbete onlarda uğrarlar.

Neyse konumuz daracık evlerde çamaşır makinesi saklamak için çamaşır makinesinin üzerine yapılan dolap modelleri hakkında bir kaç bilgi daha da doğrusu model resmi vermek.

Dar evler dolayısıyla daracık banyolarda çamaşır makinesi saklamak ve yukarıda tavana doğru uzana o boşluğu kullanıp bir kaç parça eşya saklamak amacıyla çamaşır makinesi üzerine yapılan dolaplar son derece faydalı; işte aşağıda o dolaplardan bir kaçının resmini görmektesiniz.

camasirmakinesiuzerinedolap-1 camasirmakinesiuzerinedolap-2 camasirmakinesiuzerinedolap-3 camasirmakinesiuzerinedolap-4

2 yorum

  1. valla ben evime yaptırdım. sadece banyoya değil evin muhtelif yerlerinde bulunan ve ölü bölge diye tabir ettiğim yerlere bu dolaplardan yaptırdım. hatta marangoza yaptırmadım. ölçülerini kendim aldım ve kesimhaneye vererek kestirdim evde kendim topladım bu dolabı. tabi aynısı değil ama çok güzel ve işeme yaradı. gerçekten işe yarıyor.

Yorumlar kapatıldı.