Hırsız 1and1 sitesi

Screenshot_2Adamlar hırsız, hemde öyle böyle değil kurumsal hırsız.

1and1.com diye ucuz domain satan bir firmadan söz ediyorum.Bu siteyi benim gibi tipler iyi bilir.. Sattıkları domain 1,17 dolar. Ancak söz konusu domainler promosyonlu olduğu için bir kullanıcı 1,17 dolar karşılığında sadece bir adet domain alabiliyor (yani bir kredi kartına bir domain)

Ben bu orospu çocuklarından değişik kredi kartlarım vesilesiyle 3,5 adet domain aldım.Daha sonra bu domainler üzerinde epeyce çalıştım ve domainler doğal olarak Google sıralamasında yükseldi ama bu şerefsiz hırsız herifler bana 4 ay sonra bir mail yollayarak benden 14 dolar para daha alacaklarını söylediler ve parayı ödememen halinde domain hesabını kapatacakları ifade ettiler.Herhalde şaka yapıyorlar sandım çünkü böyle bir aptallık olamaz. Öyle ya ! Ben 1,17 dolar karşılığında domaini almışım, kullanmaya başlamışım ve aradan 4 ay geçmiş benden ekstra 14 dolar daha para istiyorlar.Kafayı mı yediniz lan ?

Böyle bir orospu çocukluğuna da hayatımda rastlamadım iyi mi ?!.

Lan orospu çocukları ! madem benim size 14 dolar borcum var (!) neden paranızı almadan domain hesabını aktif ettiniz, kullanmama izin verdiniz ?

Aç köpek heriflerin yaptığı işe bak ! Şaka gibi…

Bu orospu çocukları masuz 4 ay bekliyor çünkü domain Google arama sıralamasında yükselince sizden istedikleri parayı (yani haracı) mecbur vereceğinizi düşünüyorlar.

Konuyu biraz etraflıca araştırdığımda bir çok insanı tıpkı benim gibi mağdur etmişler.

Pek tabi ki bu orospu çocuklarının benden istediği parayı vermedim çünkü hak ettikleri bir para değildi. Adeta benden haraç istediler bende vermedim onlarda domaini kapattılar.

Şerefsiz köpekler.

Para verdiğim ve üzerinde 4 ay çalıştığım domaini haksız hukuksuz bir biçimde kapattılar.OROSPU ÇOCUKLARI.

Bu hırsız pezevenklerden domain filan alırken iki kere düşünün !..

 

3 thoughts on “Hırsız 1and1 sitesi

  1. bunların hırsızlığı tescili bilader sana gene bişey olmamış benim durup dururken domainimi kapattılar gerekçe yok tamamen keyfi benve türk düşmalığı yapıyorlar başka ülkerde yaşayanlara böyle uygulama yaptıklarını sanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir