kare salon dekorasyon örnekleri

kare salon dekorasyonu nasıl olmalı? duvarların her birinde pencere ya da kapı olan kare bir salonu dekore ederken dikkat edilecek noktalar şunlar..

kare salonlar nasıl döşenir

kare salonlar nasıl döşenir? öncelikle kare salonlar için mobilya tercihi yaparken bi kere bir eşyayı nasıl ve ne için kullanacağınızı düşünün ve ona göre bir eşya seçin.. yani salonunuzda boş yere bir eşya bulundurmayın yaşamınız için gerçekten gerekli ise alın o eşyayı ve salon dekorasyonunuz için kullanın ki hareket alanınız ve odanın giriş çıkışları, pencere önleri kilitlenmesin.. kare salonunuzu neden kullanacaksınız? misafir odası için mi, oturma odası için mi ya da büyük aile toplantıları için mi mesela? buna göre eşya seçimi yaparsanız daha şık ve isabetli eşya dekorasyonunuzda sırıtmaz..

kare salon dekorasyon örnekleri

kare salon dekorasyon örnekleri 2014 kare salon dekorasyon örnekleri 2014 kare salon dekorasyon örnekleri 2014 kare salon dekorasyon örnekleri 2014 kare salon dekorasyon örnekleri 2014

Kare salon dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktalarından birisi de mobilyaların ve diğer eşyaların siz odada gezerken ayağınıza takılmaması örneğin kapıdan geçerken ona değmemeniz, yolunuzu değiştirmek zorunda kalmamanızdır.. rahatça hareket edebileceğiniz bir şekilde dizin eşyalarınızı. kare salona giriş ve çıkışı (kapıları) boğmamaya dikkat edin. mesela oturma grubu kapı karşısında olabilir.. kapının hemen yanında olmamalıdır.. ve pencere önlerine de koltuk, kanepe konulmaması daha ferah bir oda için ideal dekorasyon önerisidir.. ama berjer gibi tekli koltuklar olabilir pencere önlerinde.. ayrıca koltukları duvarlara bitiştirmeyin biraz daha ortada dursunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.