En moda dresuarlar | Dresuar modelleri

En moda mobilyalara yani dresuar modellerine geçmeden evvel isterseniz dresuar nedir  çok kısa olarak üzerinde duralım zira bir çok insan dresuarları görüyor ancak gördüğü mobilyanın isminin dresuar olduğunu bilmiyor.

Ev dekorasyonunda dresuarın yeri oldukça önemlidir kendine has bir yapısı vardır bazı duvarlar vardır ki adeta ben dresuar isterim diye bağırır bu duvarlar salonlarda yatak odalarında oturma odalarında bulunur…Dresuar dar enli olarak hafif uzunca isteğe göre bir yüzeyli ağaç ya da metalde yapılmak suretiyle meydana gelen mobilyadır. Bir çok insan dresuarı konsol olarak bilir. salon ve yatak odalarımızda hatta banyolarımızda varana dek değişik yaşam alanlarında kullanılan son derece şık bir mobilya çeşididir

Dresuarların bir kaç karış üzerine genelde şık bir çerçeesi olan şık bir ayna kullanılır dresurların üzerinde genelde bir iki parça otantik objelerin bulunması çok daha farklı bir görüntü elde etmenize olanak tanır.

Aşağıda sizleri için değişik modelde dresuar resimlerini paylaşmaya çalıştıştık umarız ev dekorasyonunda sizlere yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.