inşaat demiri

En ucuz inşaat demiri

inşaat demiriEn ucuz inşaat demiri nerede bulunur kimler satar nasıl satar ?

İnşaat demirinde fiyatlar inanılmaz bir hızla artıyor neredeyse demir demek altın demek oldu.Kaba bir inşaatta en fazla parayı yiyen inşaat demir, müteahhitlerin korkulu rüyası haline gelmeye başladı.Müteahhitlerin Kağıthane gibi bir bölgede 4 kat imar izni ile kat karşılığı bina yapması sonucu kar elde edemedikleri yönünde açıklamalarda bulunuyorlar.Kar etmemelerinin sebebini de çok büyük bir ölçüde demir fiyatlarına bağlıyorlar. Peki en ucuz demir nede satılır ? Bizde  bu konuyu araştırmaya karar verdik en ucuz inşaat demiri satan yerlerin nereler olduğu hakkında araştırma yapmaya karar verdik.

Her sektörün spotu vardır inşaat demir sektörününde spot inşaat demiri vardır.Bilmeyenler için açıklamakta fayda var.Spot, bir malı peşin paraya piyasadan yani o malı “paraya satan sıkışmış” kimselerden çok ucuz fiyata satın alan kişinin yaptığı işe denir. En basit ve kaba manası ile spot piyasa bu demektir.

Hiçbir fabrika ben elimde bulunan inşaat demirini piyasanın en altında fiyata satıyorum duyduk duymadık demeyin diye bağırarak satmaz.Bu işleri takip eden inşaat demiri alım satımı spotçular vardır işte bu spot inşaat demiri satan kimseler bazen öyle rakamlara inşaat demiri satar ki satmış olduğu fiyat fabrika çıkış fiyatının bile altındadır insan güler ve hayret eder….Anlaşılmayacak bir şey yok ! Akbaba gibi tepede uçan bir demir spotçusu keş yani nakit  paraya batmakta olan bir firmanın kokusunu almış ve firmanın elinde ki tonlarca inşaat demirini çok ucuz bir fiyat üzerinden satın almıştır…

Şayet ucuz fiyata inşaat demiri arayan bir kimse, işi sadece piyasada ki en ucuz demiri araştırmak ve bulmak olan bir inşaat demiri spotçusu bulacak ve tabi ki çantasında nakit parası ve tonlarca demiri anında yerinden alacak ekibi ve koca bir deposu olması lazım.Bu işler bir kaç dakikada biter ve kapanır gider…

13 comments

 1. 100 ton spot inşşat demiri lazım bana acil olarak kim satıyorsa teklif bekliyorum arkadaşlar

 2. Report of the steel Pars:

  Diameter :
  8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 24mm, 32mm

  Length:
  6m, 12m or customized

  Type:
  TMT, hot rolled, ribbed, prestressed

  Standard:
  Ethiopian standard

  Packing:
  In bundle

  Application:
  Building construction, Construction Concrete

 3. Merhaba 50 bin ton demir lazım inşaat demiri hesaplı olursa sevinirim hazır müşterim var
  Cem kasım
  0530 667 44 54

 4. 0542 6 9 9 87 72
  Sporçt demir alınır

 5. Marmara bölgesinden spot demir alabilirim

 6. Bina yapımı için 200 ton demir ihtiyacımız var ardından 270 ton hesaplı olması şart 5065512546

 7. ucuz inşaat demiri varsa iletişime geçebilirsiniz 0541 236 40 55

 8. acil ucuzundan insaat demiri lazım spot bileniniz varsa 05432811241 numaralı tele ulasması rıca olunur

 9. acil ucuzundan inşaat demiri lazım.spot inşaat demirlerini nerede bulabileceğim hakkında fikrleri olan varsa bana ulaşırsa çok makbule geçer.

 10. sanayi sitesi projemiz için minimum 550ton ucuz demir ve inşaat malzemesi lazım 535 7395702 5332120793

Comments are closed.