Planet-türk yayınlanan türk filmleri

Planet-türk yayınlanan türk filmleri

Eski türk filmlerini severim tabi ki hepsini değil arada sırada planet türk denilen bir kanalda türk filmlerine bakıyorum (planet türk 24 saat türk filmi yayınlar) yahu bunlar iğrenç filmleri yayınlıyorlar böyle. Müstehcenlik ve bunun beraberinde kalitesizlik abidesi filmler.

Herifler ellerine bir kamera almışlar ve film çekiyorum hesabı; mahalle aralarında dolanarak başlarından geçen her türlü saçmalığı kayda almışlar… bunları “sinema” diye millete izlettiriyorlar 🙂 lan insan bu kadar kalitesiz ve iğrenç filmleri nasıl bir kafayla çeker anlamıyorum. 5 yaşında ki bir çocuk bundan daha iyisini yapmazsa adım salamon değil :/

planet türk adlı kanalın yayınlamış olduğu eski türk filmlerinin neredeyse tamamına yakını çöp!

insanda biraz “sanat anlayışı” olur değil mi? bu kadar da adi filmleri bu millete izlettirmenin; yayınlanan  o adi filmler kadar adice bir işkence olduğu kanaatindeyim.

mis gibi eski türk filmlerimiz dururken, saçma sapan tiplerin oynadığı, konusu ve senaryosu belli olmayan deli saçması filmlerini yayınlamak neyin nesi anlamıyorum.

1 yorum

  1. planet türkte hiç abartısız birçok kez müstehcen görüntüler içeren filmlere rastladım, aile ile izlenebilecek film çok az, onu da izlemeden anlamak çok zor. ailesi olan ahlakına da önem veren biri için en iyisi o kanalı tvden silmek. o filmlerde oynayan insanlar şuan sanatçı adıyla anılıyor işin en ironik bulduğum tarafı ise bu..

Yorumlar kapatıldı.