Dandik televizyon markaları kaliteli markalarla yarışıyor

dandik televizyonDikkat ettiniz mi bilmiyorum, şu lcd ve led tv piyasasında o kadar dandik marka var ki mesela bir lcd televizyon alacaksınız şöyle markalara bir göz atıyorsunuz ohoo bir ton abuk sabuk, ismi cismi duyulmamış saçma salak marka var (gerçi bunlara marka bile denmez)

106 ekran philips ya da panasonic gibi ünlü markaların televizyonlarına bakıyorsunuz fiyat olarak söz konusu markalar 1200 ila 2000 lira arasında değişiyor (tabi daha pahalı olanları da var) Biraz daha ucuz televizyon aramaya başlıyorsunuz ama yok.

Hani şu yazının en başında bahsettiğim dandik markalar ise adeta philips ya da panasonic gibi markalarla yarışıyor 🙂 Komediye bak.

Ulan işe bak, herifin ürettiği televizyonun ne bok olduğu belli değil, yurt çapını boşver koca İstanbul da bir tane servisi yok üstelik televizyonu izlerken bir anda patlar mı, geberir gider miyiz belli değil  utanmadan philips ya da panasonic gibi dünya devleriyle kapışıyor.

Ne ayaksın aslanım ?

Bir kaç sene sonra tası tarağı toplayıp siktirolup gidecek olan markalar bunlar.Para verilip alınacak hatta eve sokulacak eşya değil bunlar.Bir aralar byron diye bir bilgisayar markası vardı ne oldu bu markaya bilen var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir