vergi mükellefi

Cezaevine girecek vergi mükellefi | Dükkan kapatma

vergi mükellefiBir dükkanınız varsa ve cezaevine girecekseniz cezaevine girmeden önce dükkanınızı kapatmanızı tavsiye ederiz.Çünkü siz cezaevine girdiğiniz anda devlet vergi istemeye devam edecektir oysa siz cezaevindesiniz vergi vermemeniz gerekmektedir ,bu devletin umurunda değildir.Devlet vergi borcunu bile vatandaşına zamanında tebliğ etmiyor aradan 9 sene geçiyor ve 400 liralık vergi faiziyle birlikte 1500 lira oluyor..

Bunu kafadan atmıyorum yaşayan bir insan olarak yazıyorum…

Cezaevinden kayyım atayarak dükkanınızı kapatabilirsiniz ama işi sağlama almak istiyorsanız siz dışarıda iken güvendiğiniz bir yakınınıza dükkanı kapatma konusnda noterden yetki veriniz ve siz cezaevine girdiğiniz anda oda gitsin dükkanı kapatmak için başvuru yapsın.

Dükkan kapatmak için (dükkan kapatma işlemleri) başvuru yaparken neler istenecek şeklindeki bilgiler bu konumuzun yazısı değil ama bildiğimiz kadarıyla dükkan kapatma işlemlerinde istenecek belgeler fatura defteri,yazar kasanızın iptal raporu filan genede dükkan kapatma işlemleri neler gereklidir ? Bunun için sağlam bir araştırma yapınız