Ucuz botlar ne kadar sağlıklı ?

Ucuz botlar ne kadar sağlıklıdır ?
piyasada satılmakta olan ucuz botlar acaba ne kadar sağlıklıdır ? İnsanların sadece ucuz fiyata satıldığı için çoluk çocuğuna giydirmiş oldukları botlar acaba o botu satan adamın söylediği kadar iyi mi;yani ucuz botları satan kimseler genelde yemin billah ederler ve satmış oldukalrı bortların piyasada marka botlarla hemen hemen aynı olduklarını idda etmektedirler…

İşin en ilginç kısmı ise piyasada ucuz botların satış fiyatında ki şeytani fiyat ayarlamasıdır.Mesela bu botlara öyle cazip bir fiyat koymaktadırlar ki insan “neden almayayım ki” diye kendisiyle mücadele etmektedir sonuç itibarıylada bu botu satın almaktadır.

Ucuz botlar hiç giyilmediği taktirde son derece güzel bir görüntü sağlar ancak sadece bir kaç defa giyildiğinde ise botun yamulmadık bir yeri kalmaz ve çöpe gider oysa piyadasa marka botların seri sonu indirimlerini takip ettiğinbizde belde ucuz bota vereceğiniz parayı marka bir botun seri sonu ürününe vermiş olacak ve en azında uzun yıllar ayakkabı satın alma derisnden kurtulmuş olacaksınız..

Sonuç itibarıyla ucuz bot kesinlikle önerilmez, alınmamalı giyilmemeli.. ( giyilmemeli diyorum çünkü ucuz botta kullanılan maddeler insan vucudunda ciddi olarak hasarlar meydana getirmektedir ayak manytarı bunlardan biridir) Hele hele çocuklara kesinlikle giydirilmemelidir.