Erkek tişört bedenleri

Erkek tişört bedenleri

Bilindiği gibi günümüz dünyasında hızlı tüketimin yaygınlaştığı şu günlerde hazır giyimde de aynı durum söz konusudur; hiçbir zaman insanın bedenine göre “tam ölçü” olmadığı bilinen bir gerçektir. Belirli kalıplar vardır ve bu kalıplar hem her ülke için değişir hem de her firmanın kendine has beden ölçü anlayışları vardır. Bugün İstanbul’dan satın aldığınız bir erkek tişört bedeni ile Almanya’dan satın aldığınız bir tişört bedeni birbirinden farklılık arz etmektedir.

Mesela :

“birçok ülkenin 38 bedeni 40 bedeni 42 bedeni farklı olmaktadır. Bu açıdan ABD’de 38 giyen bir bayan Türkiye’deki ölçülere göre 40 beden giymek zorunda kalabilir.”

Ancak dünya üzerinde genel anlamda en fazla kullanılan tişört bedenleri tablosu da vardır aşağıda bu tabloyu görmektesiniz :

Aynı şekilde aşağıda erkek ve bayan olmak üzere iki gruba da ait tişört bedenleri gösterilmektedir. Erkek ve bayan tişört bedenlerini tıklayarak büyütebilir ve ayrı sayfada görüntüleyebilirsiniz :
Ayrıca aşağıda ki yazılarda erkek tişört bedenleri hakkında yazımızın ve yüklediğimiz görsellerin dışında şık giyinmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir,Kıyafet seçerken renk uyumu, saç ve tene uygun giyinme gibi konularla ilgili olarak yazılı resimlerimizi görme şansınız olacak