Bebek oto koltuğu | En iyi marka ?

Bebek oto koltukları son zamanlarda bir hayli satışı artan ürünlerin başında gelmektedir.Çünkü bebek oto koltukları taşınması (arabada bebek var ise) yasal zorunluluktur.Kimse bebeğine kötü bir şey almak istemez satın alacağı bütün malzemelerin imkanları çerçevesinde en iyi olmasına dikkat edilir…En iyi marka bebek oto koltuğu ya da en iyi bebek koltukları hangisidir sorusuna yanıtlar aramaya çalışacağız.

Bir bebek oto koltuğu satın alacaksak bu koltuğu satın almadan önce dikkat etmemiz gereken bir kaç önemli nokta vardır.Mesela satın alacağınız oto bebek koltuğunun kesinlikle CE sertifikası olması lazım.Ancak günümüz dünyasında Ce sertifikasına sahip olmak,çocuk oyuncağı olduğu için bu bakımdan başka kriterlere de bakmak gerekir örneğin  (ADAC test) bunlardan bir tanesidir ve buradan alınan darbelere karşı alınmış olan puanlar bizim için yeterlidir. Yüksek güvenlikli bir bebek oto koltuğu satın almadan önce oto koltuğundaki emniyet kemerinin 5 noktalı olmasına çok dikkat etmek gerekmektedir.

Önemli ayrıntılardan bir tanesi de bu tür eşyaların sanal alemden satın alınmamasıdır.Yani İnternete bakıp beğendiğiniz bir oto bebek koltuğunu  internet üzerinden satın almak (görmeden almayınız) yanlıştır çünkü satın alacağınız bebek oto koltuğuna çocuğunuzu mutlaka oturmanız gerekir bebeğinizin rahat etmesi koltuğun kalitesi kadar önem arzeder. Ancak bebek ürünleri satan bir mağazadan bir model beğenir ve beğendiğiniz o modeli internet üzerinden satın alabilirsiniz çünkü bebek malzemeleri satan yerler malum olduğu üzre 10 liralık bir şeyi 20 liraya satan yerlerdir.

Bebeğimizin arabada ki sağlığı için iyi bir bebek oto koltuğu alırken çocuğunuzun yaş ve kilo gibi kıstaslarını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yaşını doldurmamış bir bebek için fazlaca büyük bir koltuk almanız çok ciddi felaketler ide peşinden getirebilir.

Bebek oto koltukları Nisan 2013 itibarıyla 250 liradan başlayıp 2 bin liraya kadar çıkabilmektedir.Daha ucuzu da bulunabileceği gibi çok daha pahalılarına da rastlamak mümkündür.

Aşağı da birbirinden şık ve en iyi markalara ait bebek oto koltukları görmektesiniz.Beğendiğiniz oto koltuklarının satışı web sitemiz üzerinden yapılmaz lütfen bu konuyu dikkate alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.