sahibinden.com ilan veren kazmalar !

sahibinden.com sevdiğim sitelerden bir tanesidir. sahibinden.com sitesinden çok şey aldım, çok şey de sattım.

sahibinden.com sitesine ilan veren cahiller !

Yahu adam emlak ilanı vermiş.İyi güzel.

Emlak ilanı verileceği zaman ilana neler yazılır, neler konulur ? Pek tabi ki satılmak istenen evin,arsanın,binanın vs. doyurucu bir açıklaması ve satılmak istenen evin,arsanın,binanın vs. kapsamlı çekilmiş resimleri konulur, ÖYLE DEĞİL Mİ ? Ama gel gör ki emlak ilanını verirken emlakla ilgili ne tek bir satır açıklama, ne evin,arsanın,binanın tek bir resmi, hiçbir bok yok !..

Satılmak ya da kiralanmak istenen evin,arsanın,binanın vs. kapsamlı olarak açıklanacağı yerde siktir boktan dükkanlarının bilmem kaç senelik tecrübeyle iş yaptıklarını, filan tarihte kurulduklarını, konusunun uzmanı olduklarını, portföy mortföy döşemişler ilana…Diğer yandan satılmak istenen evin,arsanın,binanın vs. resmini yayınlayacaklarına bol bol kendi emlakçı dükkanlarının resimlerini, iş yerlerinin logolarını yayınlamışlar.Sanki kendi dükkanlarını satıyorlar.Bazı beyinsizler ise emlak yerine kendi fotoğraflarını yayınlamış.

Ulan kafayı üşütecem.Bu kadar ahmaklık, bu kadar mallık, nedir yahu !?

Herifler tersinden dehâ !

Bu adamlar bu kafayla nasıl para kazanıp karınlarını doyuruyorlar anlamıyorum.

Verme kardeşim ilan milan, ulan verdiğin ilanda ne resim var, ne tek bir satır açıklama var, ne bok yemeye ilan veriyorsun?.

Milletin zamanını çalışıyorsun, sahibinden.com sitesinin veri tabanını haybeye tüketiyorsun, Google çöplüğe çeviriyorsun, küllü zararsın.