İstanbul’da branda ucuz halı satan yerler

Ucuz branda arıyorsanız ve İstanbul’da yaşıyorsanız tam da sizi ilgilendiren bir adres vereceğim.İstanbul’da Unkapanı’nda bulunan İMÇ blokları yerleşkesinde yer alan dükkanlar var ya işte o bölge İstanbul’da ucuz halıfleks ve branda satım merkezidir.

Branda ne işe yarar ? Branda son zamanlarda tabelalı tente için kullanılan malzemedir genelde bakkal ve küçük çaplı marketlerin üst kısımlarında bulunan brandalar aynı zamanda yağmur ve kar gibi doğal tabiat olaylarındanda dükkanı korumaktadır.İşte bu brandaların İstanbul’da satış yeri tam olarak Unkapanı’nda bulunan İMÇ blokları yerleşkesidir.

Söz konusu Unkapanı bulunan İMÇ bloklarında defolu halıfleks ve ucuz halı çeşitlerini de bulabilirsiniz.Hani şu eski müzik kasetlerinin çıktığı ve bir döneme damda vuran yerden bahsediyoruz.

Adresini vermiş olduğum yerde duvardan duvara halıfleks ve cami halıları gibi geniş ölçekli halı bulabilirsiniz burası genelde imalattan sonra ki bir satış merkezi olduğu için ucuz fiyata halı ve branda bulmak mümkündür.