İkinci el araç buzdolapları

İkinci el araç buzdolabını genelde uzun yola giden şoförler tercih etmektedirler,piyasa birbirinden farklı bir sürü oto-araç buzdolabı vardır bu buzdolaplarından bazıları 50 liraya satılırken bazıları 4 ya da 5 bin liraya satılmaktadır…Buzdolaplarının en iyisi ise kompresörlü olanlardır.

Kompresörlü buzdolapları tıpı evinizde bulunan ev tipi buzdolapları gibi soğutur hatta içine koyduğunuz gıdaları dondurabilir çünkü çok kuvvetli soğutma gücü vardır.

Ucuz olan araç buzdolapları ise aslına bakarsanız hiç bir işe yaramaz,bu tip buzdolapları pervane yardımıyla içeriye hava üfler işte hepsi budur.

Unutmadan söylemekte fayda var, ucuz fiyata araç buzdolabı satın almak için spot araç buzdolaplarını kontrol edebilirsiniz.

Aşağıda birbirinden değişik markaların oto buzdolap modelleri ve hemen yanında da ikinci el fiyat bilgilerini görmektesiniz.

PREMİER OTO BUZDOLABI ARAÇ İÇİ BUZDOLABI 50 lira

ikincielotobuzdolabi (1)

18 LT Sıcak Soğuk Oto Buzdolabı 320 liraikincielotobuzdolabi (2)

Digital Göstergeli Oto Buzdolabı 15 Lt 350 lira

ikincielotobuzdolabi (3)

18 LT SICAK/SOĞUK OTO BUZDOLABI 500 lira

ikincielotobuzdolabi (4)

Indel-B Oto Buzdolabı 20 Lt 60 W 1250 lira

ikincielotobuzdolabi (5)

1 yorum

  1. Merhaba hocam bana arac buz dolabi lazim bitane 24 litre veya 30 litre civarinda ikinci el elinizde mevcuctmu sitede baktim siyah piremiyer bitane vardi hos ve guzeldi ben tatil amacli alcam icinde et filan muhafaza etmem icin bende mavi arac buz dolaplarindan vardi ama hc dogru durst sogutmasi iyi degildi icindeki urunleri Sogutma ozeligi hc iyi degildi bana ikinci el fiyatlarindan onere bileceginiz dolablarinizdan varmi

Yorumlar kapatıldı.