Allah kimsenin başına böyle bir acı vermesin

Üzücü bir şey hem de çok üzücü. Üzücü ve bir o kadar da kahredici…

Kars’ta geçen pazar günü 9 yaşındaki bir çocuk babasına yemek götürmek için yola çıkıyor ve kayıplara karışıyor işte gazetelere düşen o acı haberin özeti:

“Kars’ta kaybolduktan sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın’ın cinsel saldırıya uğradıktan sonra darp edilerek öldürüldüğü belirlendi.
Mert’in cenazesi otopsi için Erzurum’a gönderildi.
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan otopsinin ilk raporuna göre, küçük çocuğun önce cinsel saldırıya maruz kaldığı ardından darp edilerek öldürüldüğü tespit edildi.
Polis Mert’in kaybolduğu gün yanında kameralara yakalanan zanlıyı arıyor.”

Bundan sonra olacakları ben size özetleyeyim:

Bir kaç gün içinde polis bu piçi yakalar sonra yöre halkı “katili bize teslim edin” diye karakolu basar, bu arada bir kavga döğüş yaşanır,cam çerçeve aşağı iner…Polis yakaladığı sapık çocuk katiline göstereceği şiddeti katili cezalandırmak isteyen halka gösterecek ve halkı jopla dövüp biber gazı sıkacak…

İşler iyice karışacak…

Sonrasında olaylar büyümesin diye devreye yetkililer girecek ve halkı sakinleştirmeye çalışacak o hengamede bu piç, polis kıyafeti giydirilerek olay yerinden kaçırılacak ve mahkemeye sevkedilecek, tutuklacak ve hapse atılacak…4,5 sene sonra dışarı çıkacak ve gene aynı işleri yapmaya devam edecek..

Bu mudur yani ???

Evet tam olarak budur !

O annenin, babanın, akrabalarının feryadı, acısı ne olacak hemşerim?

Eee hukuk öyle diyor…

Ne diyor o hukuk ?

Hukuk, bir bebeğe tecavüz edip onu telle boğup öldüren bir orospu çocuğunu hapishanede yaşatın, cezası tamamlanınca dışarı salın diyor…

Ben tanımıyorum böyle bir hukuk…

İçimden şunları demek geçiyor, İnşallah diyorum bir bebek katilinin yaşamasına izin veren o kanunları yapan hukukçuların da başına aynısı gelir ama gene de Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın diyorum. Ve böyle lağım fareleri için idamın geri gelmesini istiyorum.

Kabullenemiyorum arkadaş :

Nasıl bir hukuk lan bu, adamın besleyip büyüttüğü üzerine titrediği canından çok sevdiği çocuğuna birisi tecavüz edecek ve onu kafasına taşla vurup boğarak öldürecek ve bu piçi devlet himaye edip birde cezaevinde besleyecek.

Kelimelerin tükendiği noktadayız…Cenab-ı Allah acılı aileye sabır versin, söylenecek bir şey yok…

20140409-132612.jpg

2 thoughts on “Allah kimsenin başına böyle bir acı vermesin

 • 09/04/2014 tarihinde, saat 19:12
  Permalink

  Allah sapıkların ….. koparsın kökünden en iyi ceza bu olur.

  Yanıtla
 • 09/04/2014 tarihinde, saat 19:12
  Permalink

  işte bu yüzden haber izleyemiyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.