en ucuz yazar kasa nereden alınır

ucuz yazar kasaBir işletmeniz var ise yazar kasa almak zorundasınız,isterseniz yazar kasanızı hiç kullanmayın ama dükkanınızda bulundurmak zorundasınız devlet böyle istiyor.Bir çay dükkanına bile yazar kasa zorunludur ama hiç bir çaycı dükkanında yazar kasa bulundurmaz işte bu çaycılar devletin sokak aralarında gezen elemanları karşısında her an gümbürtüye gitme gibi bir risk içerinde yaşarlar.

Yahu çaycıdan ne istiyorsun be mübarek adam.

Neyse geçelim meselemize, bir dükkan açtınız ve muhasebeciniz size yazar kasa almanızı söylüyor size araştırıyorsunuz ve kendi kendinize diyorsunuz ki “lan ben bu yazarkasayı kullanmayacağım, kullanmayacağım yaza kasaya neden 800 ila 1000 lira para bayılayım” öyle ya sonuna kadar da haklısınız.

Ucuz fiyata yazar kasa bulmak için (istanbul’da yaşıyorsanız tabi) doğru spotçular çarşısına gidiyorsunuz.İstanbul’da yer alan spotçular çarşısı adreslerini google arayarak bulabilirsiniz.

spot eşya satan yerlerde yazar kasada satılmaktadır ve gerçektende piyasa fiyatını çok altında yazar kasa satın almanın mümkündür.Ancak ürünü satın alırken faturasının ve garantisinin olmasına çok dikkat ediniz