gardrobumu yenilemek istiyorum nasıl yenilerim DIY

mobilyamı yenilemek istiyorum nasıl yenilerim

hobiler hayatın daha anlamlı yaşanmasına vesile olabiliyor bazen, ayrıca ev ekonomisi üzerinde de olumlu etkileri vede aile bütçesine katkıları olabiliyor.  neden mi? çünkü bir eşyayı atmaya ve yenisini almaya niyetlendiğiniz esnada eğer biraz da el beceriniz ve merakınız var ise hobi babında eşyalarınızı yenileyebilir hatta eskisinden daha güzel hale getirebilirsiniz de ondan.. mobilyamı yenilemek istiyorum nasıl yenilerim diyenler işte size az maliyetli ve az zaman alacak çözümler..

gardrobumu yenilemek istiyorum nasıl yenilerim DIY
boyayarak yenilenmiş resimlerle renklendirilmiş bir şifoniyer
mobilya yenileme DIY projeleri
yenilenmiş bir portmanto vestiyer

Eşyalara yeni ifadeler kazandırmakta profesyonelleşmeye doğru yol alırken, bu kez de model olarak kendimize gardırop kapaklarını seçtik. İki aşamada gardırobumuzun kapaklarını süsledik.

Eski modelini artık fazlaca demode bulduğunuz bir giysi dolabınızı belki siz de hatıraları olduğu için, belki de yenisini almaya gücünüz yetmediği için atamıyorsunuz, satamıyorsunuz… o halde buyurun gardırop yenileme DIY projesine 🙂

gardıroplar en basit sticker denen altı yapışkanlı etiketler ile güzelleştirilebilir. bu dolap güzelleştirme işlemi oldukça pratiktir ve zaman almaz. yapışkanlı kağıtları yani stickerlarınızı odanızın dekorasyonuna ve keyfinize bırakarak seçin ve gardırop kapaklarınıza arasında hava kalmayacak şekilde düzgünce yapıştırın. arada bir kredi akrtı benzeri sert bir kart ile üzerinden geçin her sticker yapıştırışınızda ki stickerlar dolaba tam yapışsın.. kağıtların daha uzun ömürlü olması için üzerine renksiz vernik sürebilirsiniz.. ikinci ve daha şık bir giyim dolabı yenileme işlemi de şudur, o da; resim yeteneği olanları ilgilendiriyor 🙂 eğer sanata az biraz eğilimliyseniz boyama yapabilirsiniz.. kurşun kalemi ile resimleri yapıp içlerini boyayarak ya da kendinize daha fazla güveniyorsanız bir ressam gibi sadece boya ve fırçalar yardımıyla kapaklara resim çizebilirsiniz.. üstüne yine vernik sürmeyi ihmal etmiyoruz tabii.