En iyi fayans ve seramik yapıştırıcısı

yurtbay fayans ve seramik yapıştırma

Fayans ve seramikler hayatımızın bir parçası fayans ve seramikler yaşadığımız her yerde varlar.Hatta bazen evimizde bulunan fayans ve seramikleri periyodik aralıklarla değiştirir ve bir sürü masrafa sokarız kendimizi.

Özellikle banyolar için fayans kaçınılmazdır.Her ne kadar mutfaklardada fayans kullanılsa ben kesinlikle mutfakta fayans kullanılmasına karşıyım, mutfakta fayans kullanılmaz; mutfakta fayans sadece davlumbaz boşluğu bırakılacak yerde kullanılır, bunun dışında mutfağın her yanını fayans kaplamak son henkel fayans ve seramik yapıştırmaderece yanlış bir şeydir.

Neyse gelelim meselemize:

En iyi fayans ve seramik yapıştırıcısı hangisidir ?

En iyi fayans ve seramik yapıştırıcısı hangisidir sorusuna cevap vermeden önce neden fayans ve seramik yapıştırma işinde iyi bir markanın tercih edilmesini kısaca anlatmak lazımdır diye düşünüyorum:

Piyasada öyle dandik marka var ki aman Allah’ım.Bir nalbura gidin  fayans ve seramik yapıştırıcısı istediğinizi söyleyin size bir sürü işe yaramaz marka satmaya çalışacaktır, tabi ki bu durum her nalbur için geçerli değil.

Tabiri caizse dandik marka fayans ve seramik yapıştırıcısı kullandınız diyelim, fazla değil bir kaç sene sonra duvara yapışan fayans ve seramiklerin patır kütür döküldüğü kalekim fayans ve seramik yapıştırmagöreceksiniz.Zaman içerisinde banyoda meydana gelen nem ve rutubet neticesinde banyonuzun özellikle duvarlarında bulunan fayansların yerlerinde oynamaya başladığını en ufak bir mukavemet karşısında ise aşağı düştüğünü göreceksiniz.

Dandik marka fayans ve seramik yapıştırıcısını ancak ucuz fiyata inşaat yapıp satan tipler kullanır, evlerinizde sakın ola torba başına 5,6 lira kar edeceğim diye uyanık yapmayın yoksa bu 5,6 liralık kar size 5,6 bin liralık (hatta daha fazla) bir zarar meydana getirir.

Piyasa en kaliteli fayans ve seramik yapıştırıcısı olarak benim bildiğim ve yaygın olarak R.1E  22X39kullanılan bir marka var bunlar:

Weber fayans ve seramik yapıştırıcısı harcı

Kalekim fayans ve seramik yapıştırıcısı harcı

Yurtbay fayans ve seramik yapıştırma harcı

Henkel markası altında Ceresit fayans ve seramik yapıştırma harcı

şeklinde en önemli ve kaliteli markaları sıralayabiliriz.

 

 

 

One thought on “En iyi fayans ve seramik yapıştırıcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir