packard bell tv hc 610tk

Packard bell laptop touchpad mouse açma kapatma

Laptopta harici bir mouse’unuz varsa yani uzaktan kumandalı ya da usb girişli filan, laptopun kendi mouse iptal etmek isteyebilirsiniz, çünkü yazı yazarken eliniz touchpad yani fareyi hareket ettirdiğiniz o bölgeye dokunduğu zaman, başka başka şeyler olabiliyor ve bu durum insanı gerçekten sinirlendirebiliyor.Mesela bir yazı yazdığınızı zannediyorsunuz ama eliniz söz konusu bölgeye değdiği için aslında yazı filan yazmıyorsunuz;boş yere,patır kütür klavyeye tıklıyorsunuz…

Packard bell laptopta touchpad mouse istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz bunun için forum sitelerinde bir bok bilmeyip zırvalayan öküz sürüsünün yazdığı kafa karıştırıcı ıvır zıvırlar bir kenara dursun yapmanız gereken sadece F6 tuşunu kullanmaktır. F6 tuşuna bir kere bastığınızda laptopun mouse devre dışı kalacak, F6 tuşuna tekrar bastığınız ise söz konusu mouse devreye girmiş olacaktır.Hepsi bu kadar.

Unutmadan benim kullandığım laptop: packard bell tv44 hc 610tk

Yukarıda izah etmeye çalıştığım F6 işlevi, bütün Packard bell için geçerli midir bilemem.

packard bell tv hc 610tk

6 comments

  1. mausenin sağındaki aşağı yukarı dokumatiği mause gibi çalışıyor format atmadan önce tekerlek görevi görüyordu.nasıl tekrar tekerke görevine getirebilirim.

  2. helal olsun sana. Bozuldu sanmıştım. çook teşekkürler..

  3. kARDEŞ ALLAH RAZI OLSUN ÇOCUKLAR TOUCPAD A BİR ŞEYLER DÖKMÜŞLER DİYE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM, ÇOK TA BASİTMİŞ F6 ÇOK SAĞOL,,

  4. Allah razı olsun arkadaşım normalda kimseye yazmam ama beni buyuk dertten kurtardın

  5. çok teşekkürler.. bu kadar basit bir açıklama için tonlarca şey dökmüşler, yazılım sorunu halleder gibi … iyi çalışmalar

  6. HOCAM ÇOK SAĞOLUN 2 GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM BUNUN İÇİN SONUNDA BULDUM GERÇEKTEN SAĞOLUN ÇARESİZLİKLE GİRMİŞTİM FAKAT OLDU TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM :))

Comments are closed.