20140120 235153

İphone ipad ücretsiz resim depolama alanı

Son zamanlarda turkcell’in reklamlarda insanlara satmaya çalıştığı bir hizmet var; “resimleriniz yaa kaybolursa o zaman onları sonsuza kadar saklayalım” özetinde bir reklam… Turkcell akıllı depo adıyla sabah akşam televizyonlarda gösteriliyor…Yani demek istiyorlar ki iphone ya da ipad aletinizde saklamış olduğunuz resimler bir virüs sebebiyle ya da telefonunuzun çalınması bozulması nedeniyle veya başka bir kötü durum neticesinde heba olabilir ve bir daha o güzel anılarınıza; resimlerinize ulaşamayabilirsiniz, gelin size dünyanın her yerinden online olarak ulaşabileceğiniz bir depo satalım; sattığımız bu depoya resimlerinizi yükleyin ve telefonunuz bozulsa çalınsa bile istediğiniz zaman resimlerinize dünyanın neresinde olursanız olun ulaşınız…

Uygulama güzel ama bu hizmeti turkcell gibi kazık bir fiyata değilde bedavaya sunan ve dünya üzerinde güvenilirliğini kanıtlamış ve turkcell den daha fazla bilinen ve tanınan hatta güvenilen bir firma var box.com…Üstelik turkcell daha dosya, resim depolama nedir bilmezken box.com bu işi yapıyordu.

Box.com iphone ipad kullanabilmek için evvela uygulamayı app store indiriniz; ekran görüntüsü aşağıda ki gibidir

20140120-235153.jpg

Söz konusu ücretsiz resim ya da dosya depolama alanını iphone ya da ipad indirdikten sonra ücretsiz olarak üye olunuz; üye olduktan sonra tam tamına 50 GB depolama alanı ücresiz olarak sizin. Yıllarca türk milletinin parasını yemiş olan turkcell 1 GB ücretsiz alan verirken elin gavuru tam 50 gb alanı bedava veriyor.üstelik turkcell’in vermiş olduğu hizmetten daha kaliteli daha hızlı ve daha güvenli.

(Bilmeyenler için söylüyorum box.com dünya üzerinde oldukça saygın bir yere sahiptir ve yıllardır bu işi yapar öyle çakma ve tırıvırı bir depolama sitesi değildir.)

Evet yanlış okumadınız söz konusu uygulamayı indirdikten sonra 50 GB resim fotoğraf dosya depolama alanı sizin. İphone ve ipad’ınızla dünyanın neresinde olursanız olun resimlerinize güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz ve size ait dosyalarınız güvenli bir şekilde saklamış olacak.

Dikkat ediniz box.com’da açacağınız tek bir hesap 50 Gb yani 10 farklı ücretsiz hesap açtığınızda tam 500 GB ücretsiz resim depolama alanınız olacak. İstediğiniz kadar hesap açabilirsiniz çünkü box.com bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor

Comments are closed.