Samsung rv511 wireless-wifi,ekran-vga,ethernet-lan driver

(SAMSUNG RV511 DRİVER’LARI YAZIMIZIN SONUNDA)

Ben hayatımda böyle salak bir laptop daha görmedim.Para verip laptop aldık orjinal dvd’si ile birlikte; yani her şey yasal ve temiz olsun istedik 🙂

Samsung rv511 model laptop’a format atınca her şey silindi gitti;

Samsung rv511doğal olarak format atınca her şey silinir gider, eyvallah…

Ama bize verilen kurtarma dvd’si ile format atılınca wireless-wifi,ekran-vga,ethernet-lan gibi hayati öneme sahip sürücüler kendiliğinden yüklenir, öyle değil mi??? Size laptopla birlikte orjnal windows dvd’si veriyorlar sonra wireless-wifi,ekran-vga,ethernet-lan gibi driverları sanal ortamın bataklığında aramaya başlıyorsun; onu yükle, berikini dene, olmadı başka bir siteye gir, onu indir kur,  hay anasını oda olmadı, dur birde şunu deneyeceğim filan..Bu arada “driver indirme” sitelerinden yediğin virüs ve zararlı yazılımların haddi hesabı yok.Ne rezil iş değil mi?

Samsung firması Avrupa’da bu haltı yiyemez, buna emin olabilirsiniz.Adamın Avrupa’da aklını alırlar.Ama bizim memlekette sattıkları bilgisayarla verdikleri windosw dvd’si ile format attıktan sonra bütün driverları kendin bir piç gibi ararsın; yoksa çalıştıramazsın ki işletim sistemini; bunu bilenler biliyordur…Ne demek istediğimi işte bu “bilenler” anlar.

Efendim samsung’un kendi sitesini gir driverleri oradan indir kur.

Ne münasebet efendim.

Neden bu zahmete katlanacağım ?

Bedava mal almadım ki ben.Birde, hadi ben bu işten anlıyorum ya driverdan şundan bundan anlamayan kimselerin hali ne olacak,onlar nasıl ayıklayacak bu pirincin taşını ?

Yahu herif satıyor malı sonra da git ne bok yersen ye diyor.Umurlarında değil.Bu hırsızları ne kimsenin denetlediği var, nede bu adamlara haddini bildiren bir devlet kurumu.

Neyse işte size aradıklarınız:

Samsung rv511 ekran kartı-vga driver indir

Samsung rv511 ethernet-lan driver indir download

Samsung rv511 wireless-wifi driver indir download

2 yorum

  1. iyi bir işişe yaradı bu arada samsung-rv511 adlı laptop için söylediklerine tamamen katılmaktayım ben hayatımda böyle salak bir bilgisayar görmedim 5 para etmez kesinlikle satın alınmaz bir bilgisayar

Yorumlar kapatıldı.