En iyi buzdolabı markası yorumlarım

Biz buzdolabıBiz buzdolabı alacaksınız ancak satın aldığınız buzdolabının kaliteli bir marka olmasını istiyorsunuz araştırmalarınıza göre bir çok markanın kaliteli olduğu yönünde yazılar yorumlar okudunuz ve kafanız iyice karıştı.
Şu an bakmakta olduğunuz yazıyı okuyunca da kafanız karışabilir çünkü en kaliteli buzdolabı markası diye bir şey yoktur.Her markanın (tabi ki iyi markalarda söz ediyorum) ürettiği buzdolabı modelleri en kaliteli buzdolabı markası diye tanınan markadan iyi olabilmektedir.Burada önemli olan buzdolabının ne kadar arıza verdiğidir.
Bazı markalar (özellikle yerli markalar) var ki buzdolabı satın alındıktan sonra bir kaç içerisinde arıza vermeye başlıyor.Aradan bir müddet geçtikten sonrada bu buzdolapları arıza vermeseler bile alt kısımlarından çürümeye paslanmaya başlıyorlar.İnsanları yerli marka al servis ağı geniştir yalanı ile kandırıp 5 para etmez makineleri millete satıyorlar.
Bana sorarsanız en iyi buzdolabı markası Siemens’tir.
Siemens’in ürettiği buzdolaplarında bu zamana kadar paslanma görmedim duymadım diyebilirim.Kaliteli malzeme kullanıldığında buzdolabı neden paslansın ki ?
Şu da bir gerçek aslında, buzdolabı markalarında kalite anlayışı insanlara göre değişiyor bana göre şu marka kaliteli sana göre diğer bir marka kaliteli.
Ben onu bunu bilmem de Almanların ürettiği buzdolaplarının çekik gözlü taklitçi heriflerin ürettiği buzdolaplarından kat be kat daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.