baymak luna3 240 fi kullanim klavuzu 1

Baymak luna3 240 fi kullanım kılavuzu

Evimde Baymak luna3 240 fi kombisi var,petekleri ısıtmıyor kafayı üşütmek üzereyim.160 m2 evi ısıtır diye aldığım kombi 65 metrekare evi; 5 adet peteği ısıtamıyor.En yüksek yani 85 derecede çalıştırmama rağmen kombi peteklerinin altı buz gibi üstü ise istediğim sıcaklıkta değil.
Oho neler yapmadım neler.Bu bakımdan bana kimse peteklerin havasını aldın mı,peteklerinin içini filtresini temizledin mi gibilerinden soru sormasın 🙂 Yapılacak olan her şeyi yaptım.Hatta petekleri komple söktüm tazyikli suyla teker teker yıkadım yerine taktım yok kardeşim olmuyor olmuyor ısınamıyorum.Kesinlikle ve kesinlikle kombinin sirkülasyon pompasında sorun var.
Üç sene önce satın aldım kombi (2011 senesinde satın aldım) 7 sene garantili bu bakımdan kafam rahat.Yetkili servisi aradım sorunun ne olduğunu sabırsızlıkla öğrenmek istiyorum çünkü denemediğim şey kalmadı.
Benim gibi aynı sıkıntıyı yaşayan kimselerin ilk başvuracağı şey söz konusu Baymak luna3 240 fi model kombinin kullanım kılavuzudur ama bahse girerim ki bir çoğunuz bu kılavuzu kaybetti 🙂 Neyse önemli değil.Bende Baymak luna3 240 fi kullanım kılavuzu var.Toplam 30 sayfa kadar,bütün sayfaların resimlerini çektim ve buraya yükledim.
NOT: Resimleri rahat okuyabilmeniz için yüksek çözünürlükte yüklendim, dolayısıyla sayfalar geç açılacaktır.RESİMLERİ TARAYICIDA OKUYAMIYORSANIZ SAĞA TIKLAYIP BİLGİSAYARINIZA KAYDEDİN VE BİLGİSAYARINIZDA BÜYÜTEREK OKUYUNUZ.