iphone 5 fener olarak kullanmak

İphone 5 fener olarak kullanmak

Bilindiği gibi iphone 5 akıllı cep telefonda fener-lamba gibi şeyler yoktur yani bu telefon gece karanlığında fener-lamba gibi kullanılamaz.

Tesadüf edesi iphone app store kurcalarken bir program gördüm ve bu programın içerinde iphone 5 (iphone 4 ‘de fener olarak kullanabilirsiniz) fener-lamba gibi kullanılabileceğini keşfettim.

Hem bu arada biraz sonra içerinde iphone fener gibi kullanma programını barındıran yazılımda işe yarayan bir yazılım.Bu yazılımın adı hızır diye bir yazılım…Hızır adındaki söz konusu yazılım önemli ve acil telefonları tek bir tık ile derhal aramanızı sağlıyor bu programın içerinde iphone lamba gibi kullanmayı sağlayan bir program daha mevcuttur.

Lamba şeklinde ikonu tıkladığınızda iphone telefonunun arkasında bulunan flaş sürekli yanıyor ve çok güçlü bir ışık meydana geliyor, bir odayı rahatlıkla aydınlatan bu ışık iphone bataryasını ne kadar zamanda tüketir onu bilmiyorum.

Söz konuus programı telefonunuza kurmak için app store’ye “hızır” yazıp aratınız programı bulup kurunuz ve telefonu el feneri olarak kullanınız 🙂

Söz konusu program aşağıda ki resimde görülmekte olan programdır

iphone 5 fener olarak kullanmak