Eset nod 32 hakkında yorumlarım

esetnod321101yıllardır bilgisayar kullanan bir insanım, geçen bu zaman zarfı içinde kullanmadığım antivirüs program kalmadı diyebilirim. Hele hele bir aralar manyaklık derecesinde bilgisayarıma antivirüs programı indirip kurma ve bunları teker teker test etmek gibi bir hobim vardı.

Antivirüs dediğin zaman neyi “yakalayacağını” iyi bilecek ve en önemlisi bilgisayarı kasmayacak. Bilgisayarı kasan bir antivirüs adı mı istiyorsunuz size hemen iki tane adeta bilgisayarı bayıltıp felç eden program ismi vereyim: norton ve kaspesky.

Yukarıda zikredilen iki antivirüs yazılımı iyi olabilir hakkında çok iyi yorumlar bulunabilir ama be sevmiyorum ve söz konusu iki antivirüs programını bilgisayarımda uzun süre kullanma test etme şansım oldu ama hiç de memnun kalmadım. Ya bilgisayarıma zarar verdiler yada kafalarına göre dosyaları silip beni zor duruma soktular.

Eset nod 32 bilgisayarıma öylesine bir kurayım dedim. Kurdum… kullandım ve halen masa üstü bilgisayarımda ve laptopunda ESET Smart Security yazılımı yüklü,son derece memnunum bilgisayarımı kesinlikle kasmadığı gibi trojenli ve virüslü sitelere sizi sokmuyor üstelik çok hızlı çalışıyor, kurulumu, update çok seri bir şekilde gerçekleştiriyor. Ayrıca ESET programını kullandığınız memnun kalmadınız ve bilgisayarınızdan kaldırma istiyorsunuz, gönül rahatlığıyla kaldırabilirsiniz. diğer antivirüs yazılımları gibi program silindikten sonra bilgisayarınıza zarar verip bozmaz.

Eset nod 32 yazılımını bilgisayara kurduktan sonra 1 ay deneme sürümünü kullanma şansınız var, lisans satın alıp yenilemek isterseniz yıllık yenileme fiyatları da çok ucuz.

7  yıla yakındır bilgisayarlarımda ESET Smart Security kurulu son derece memnunum, bilgisayarı kasmadığı gibi tehlikeli sayfalara giriş izni vermiyor ve pc’ye bulaşan trojen ve virüsleri anında yok ediyor.