plazma lcd led arasındaki fark 3

Led ekran beş para etmez

Led ekran diye tabir edilen bilgisayar monitöründen geçen aylarda bir tane satın almıştım ben böyle adi ve kepaze görüntü veren bir monitör hayatımda görmedim diyebilirim…Bilgisayarda adam akıllı bir şey okunmuyor bir şey okunacağı zaman hafiften ekrana yaklaşmak gerekiyor o kadar silik ve mat bir görüntüsü var ki ne demek istediğimi ancak led ekran kullananlar anlar.

Bana, ekranın ayarlarıyla oynadın mı gibilerinden bir soru yöneltilebilir,oynamadığım ayarı kalmadı ama görüntü kalitesi berbat acaba diyorum satın aldığım ekranda mı bir sorun var ? Hayır kesinlikle sorunsuz bir ürün internette yaptığım küçük bir araştırma sayesinde led ekranların berbat oldukları konusunda bir görüşe rastladığımı söyleyebilirim.

Led ekran kullanan biri olarak Kesinlikle led ekran almanızı tavsiye etmiyorum alacaksanız lcd bilgisayar monitörü alınız cam gibi görüntüsü var;led ekran her ne kadar da lcd ekrandan daha ileri bir teknojojiye sahip ise de kesinlikle lcd ekranda ki görüntü kalitesine sahip değil.

Aşağıda ki makalede plazma lcd ve led ekran arasında ki farklar anlatılmıştır.Ekran satın almadan evvel söz konusu yazıyı okumanızda fayda var .

plazma lcd led arasındaki fark (1)plazma lcd led arasındaki fark (2)plazma lcd led arasındaki fark (3)