Kuveyt türk sitesi açılmıyor

Ben hayatımda bu kadar dandik bir banka görmedim desem inanın yalan konuşmuş olmam. ne demek istediğim kuveyt türk bankasıyla sürekli olarak çalışan bilir öyle haftada bir işlem yapanlar değil.

evet sayın seyiciler kuveyt türk bankasının internet sitesi şu an çalışmıyor. sabahtan beri, Saat şu an 14.00 olmasına rağmen hesaplarımıza giriş yapamıyoruz. her şey devre dışı kalmış durumda…ne atm’ler ne şube; kesinlikle her şey devre dışı kalmış durumda.

kuveyt türk denilen banka insanı kanser etmek için icat edilmiş bir bankadır. ne zaman işim olsa birisine havale yapmak istediğim zaman kuveyt türk internet sitesine girsem çalışmıyor. mesela bugün; evet tarihe not düşüyorum

bugün yani 02,07,2018 tarihinde kuveyt türk sitesi sabahtan bu yana çalışmıyor. site açılıyor ama internet bankacılığına giriş yaptığınız buton iptal. aynı zamanda kuveyt türk bankasının müşteri hizmetleri de devre dışı kalmış durumda. yani bankanın içimi boşalıyor ne oluyor bilmiyorum ?..

lan bir banka sabahtan beri devre dışı olur mu. işin daha da vahimi, şubeye gittim onlarda işlem yapmadan oturuyorlar. ne oldu dedim telekomdan kaynaklı bir sorun var deyip birde beni aptal yerine koydular umursamaz herifler.

telekomda sorun yok ki, hiç bir bankada sorun yok, bütün bankalar takır takır hizmet veriyor. şu an kuveyt türk bankasının ATM ler devre dışı kalmış durumda yani şu an itibarıyla kuveyt türk bankasında ne bir lira para çekebilirsiniz, ne 1 lira para yollayabilirsiniz, ne hesaplarınıza giriş yapabilirsiniz nede müşteri hizmetleriyle konuşabilirsiniz kısacası hiç bir şey yapamazsınız. tam anlamıyla sistem şu an çökmüş vaziyette.

lanet olsun böyle bankaya…

tonla para kazanıp da böylesine kalitesiz bir hizmet sunan kuveyt türk yönetimi derhal istifa etmelidir. çünkü bu bir değil iki değil sürekli olarak aynı şey nedir lan bu ?

kuveyt türk bankası şu an saat itibarıyla kapalı yani devre dışı kalmakla adeta rekora koşuyor. kuveyt türk müşteri hizmetlerini aradım gerekli numaraları tuşladım ve tam derdimi anlatmak için müşteri temsilcisine bağlanmak üzereyken telefon meşgule attı. bunu sabahtan beri defalarca yaptı.

banka batmadıysa şayet ilk işim bu lanet bankadaki hesabımı kapatıp kurtulmak olacak.

One comment

  1. Aynen.. arada bir teklediği oluyor. Kullanıcı dostu arayüze sahip olmasına rağmen bazen siteye ulaşmak imkansızlaşıyor para havale yapılacağı anda site kapalıysa insan doğal olarak sinir krizi geçiriyor

Comments are closed.