Ucuz nakliye yapan taşımacıları bulmak

ucuz nakliyeNakliye demek para demek nakliye demek hizmetinden fazla para vermek demek..Nakliyeciler 10 kilometrelik bir yere bir mal getirirler 15 liralık mazot harcarlar ama 200 lira para isterler.Neymiş efendim  bir günleri heba oluyormuş…Yok öyle bir şey!

Malı indirmek için tabi ki bekleyeceksin nolcaktı yaa ! mal arabada mı kalacaktı 🙂

Ucuz nakliye yapan bir nakliyeci bulmak için hiç öyle internet sitelerinden ucuz nakiliye filan yazıp aramayınız bu nakliyecilerin paslaştığı bir site var orayı bulup  meseleyi oradan çözeceksiniz ama benim dediğim şehirler arası nakliye için geçerli bir yöntem..

Nakliyecilerin paslaştığı sitede bir mesaj panosu var mesela bir nakliyeci istanbul’dan ankara’ya mal götürüyor ve malı teslim ediyor malı teslim etikten sonra ne oldu ? Tamamen boş kaldı !İşte nakliyeci biraz evvel bahsettiğim panoya ilan yazıyor ve diyor ki ankara’dan arabam boş geliyor telefonum şu  filan…..

Bu nakliyeci normalinde ankaradan istanbula atıyorum 1000 lira gelse bu durumda 200 lira bile ona cazip gelebilir çünkü istanbula boş gelecek .Zaten nakliyeci 200 lirayı kabul etmiyorsa aptallık yapar…

Sonuç olarak şehirler arası nakliye için söylemiş olduğum yöntemi yaparsanız %80 gibi kar etmiş olursunuz…Nakliyecilerin söz konusu paslaştığı siteyi reklam kuralları gereği paylaşamıyoruz