Tuğra otel hakkında | Alanya

Alanya’da bulunan Tuğra suit otel diye bir ismi olan ve İslami otel olarak anılan yere gittik ancak otelin islamilikle kesinlikle bir alakasının olmadığını gördük.

Ve Daha neler ve neler :

Otopark yok,oda içerisinde çalışmayan bir televizyon var, televizyonu çalıştırması için gelen yetkili bir otelde izin verilmemesi gereken kıyafetler içerisinde pespaye bir şekilde odaya giriyor sanki sokaktan çevrilmiş bir tip..Üstü başı pis ayak tırnakları çıplak ve simsiyah…

Otele girerken 2 kişi 120 küsür lira verdik..150 TL verdim 25 küsür lira geri almam gerekiyor “abi 10 lirayı sonra yollarım bozuk yok” denildi…Komedi !

Resimlerde görülmekte olan otelle kesinlikle en ufak bir alakası yok sadece havuzu işe yarar.Odalarda kullanılan eşyalar çok eski ve küf kokuyor.

Havuzun etrafındaki tipler geleni gideni kesiyor ve tabi ki son derece rahatsız ediyorlar.O tiplerin orada ne işi var anlamak zor.

Alanya Tuğra suit otelden kesinlikle memnun kalmadım 4 gün kalırız diye teptiğimiz 800 km’lik yol resmen hayal kırıklığı ile sonuçlandı.Bir sürü masraf yaptık ve 1 gece bile kalamadan çektik geldik otelde kalışımız toplam 6 ya da 7 saat kadardır.

2 comments

Comments are closed.