Defolu halı satış yerleri | Defolu halılar

Defolu halılar bilindiği gibi  bazı yerlerinde dikiş ve dokuma kusurları olan ve diğer emsal halı fiyatlarına oranla daha düşük fiyata satılan halılardır. Defolu halı satın alırken defolu halıyı size satan kişinin laflarına kesinlikle inanmadan halıyı kendiniz iyice inceleyiniz.Defonun nerede olduğunu ürünü satan yetkiliye sorunuz.Halının başka yerlerinde defosu var mı yok mu iyice kontrol ediniz kontrol etmeden satın alınan defolu halılar evinizde kullanmaya başlayınca size süprizler çıkartabilir.

Saray halı markasıyla halı satışı yapan bir halı markasının defolu seri sonu ve ihracat fazlası ürünlerini ucuz fiyata satmak için Bostancı’da açılan Ersa Halı bugün Fındık Zade, Rami, Topçular, Cevahir AVM mağazalarında satışa sunulmaktadır ancak fiyatlar hakkında fazla bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Her ünlü markanın mutlaka defolu halı satan mağazaları bulunur çünkü halı sonuçta fabrikada üretilen bir maldır; üretim aşamasında renk ve doku farklılıkları yaşanabilir işte bu farklı mallar çöpe atılmaz ucuz bir fiyata piyasaya sürülür

Örnek olarak Google defolu halıları şu şekilde aratabiliriz

gümüşsuyu defolu halı,kaşmir defolu halı,defolu saray halıları,defolu padişah halı şeklinde aratabiliriz. Aslında en mantıklısı gümüşsuyu halı,kaşmir halı, saray halıları,padişah halı ana bayilerini ya da çağrı merkezlerini arayarak yetkili defolu halı satan bayilerinin telefon numaralarını bizzat kendilerinden öğrenebiliriz.

2 thoughts on “Defolu halı satış yerleri | Defolu halılar

 • 11/05/2013 tarihinde, saat 19:02
  Permalink

  Türkiye Halı Trendiniz Biz Belirliyoruz
  PİERRE CARDİN,BELLEZZA,Reform halı,KAŞMİR,BAHARİYE,FESTİVAL,MİR,FLORA

  Yanıtla
 • 01/05/2013 tarihinde, saat 18:07
  Permalink

  Bayrampaşa bölgesinde defolu halı satan yerler vardır internetten araştırdığınızda bulabilirsiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.