Avcılık yasaklansın

avcılık yasaklansınEvet avcılık denilen vahşetin kesinlikle bir yasa çıkartılarak yasaklanmasından yanayım

Nedir yahu bu avcılık dedikleri ?

Ben söyliyeyim avcılık denilen şey: Zevkine, sadece spor olsun diye birazda stres atmak amacıyla dağ bayır gezip  yavrusu olan hayvanları katletmektir.

Devlet böyle bir saçmalığa nasıl müsaade ediyor anlayamıyorum.

Yahu resmen hayvan katlediyorlar.Birde yok efendim şu yaşa kadar olan hayvan vurulmayacak, şu mevsimde filan hayvan öldürülemeyecek şeklinde saçma sapan şeylerle yaptıkları katliamı akla ve mantığa uydurmaya çalışıyorlar.

İhtiyaç halinde kalıpta hayvan avlayan ve avladığı hayvan ile karnını doyuran insanlara bir sözüm yok.Ama günümüzde yaşanan şeyler kabul edilecek şeyler değil, bunların akla ve mantığa uyan hiç bir tarafı yoktur.

Adam hafta içi çalışıp yoruluyor hafta sonu ise hafta içi yaşadığı yorgunluğunun stresini açık alanda gezip hayvan katlederek atıyor.

İnanılır gibi değil.

Devlet avcılardan yıllık para alıyor.İşte bu içimizi daha da acıtıyor.Biz devlet avcılığı kökünden yasaklasın diyoruz bu yetmiyor devlet birde avcılardan para alıyor.İşte size delili tıklayınız.

Ben avcılığın kesinlikle yasaklanmasından yanayım.Hiç bir vicdan, bir hayvanın keyfi olarak sadece spor olsun diye katledilmesine razı gelmez.Vicdanı çürümüş kimselere sözümüz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir