Banyo dolapları çamaşır makinesi dolapları

Banyo dolaplarında ilerleyen tasarım ve teknoloji bize banyoların dekorasyonu için değişik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlamış durumda;mesela önceden çamaşır makinelerimiz banyomuzda ortada dururlarken artık çamaşır makinelerimiz banyo dolaplarının içerisine saklanılmak suretiyle gözlerden kaybedilmiş durumdalar.

Oldukça şık görüntüye sahip olan bu dolaplar banyomuza ayrı bir güzellik katmaktalar,her ne kadar dar banyolar için kullanılsa da büyük banyoların dekorasyonunda da pratik çözümler sunmaktalar.

Ancak banyo dolabı satın alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli ayrıntılar var;her şeyden önce banyo dolapları,özellikle içerisine çamaşır makinesi konulacak dolapların sağlamlığı ön planda olması gerekmektedir çünkü 1200 devir ile dönen bir makine sağlam olmayan bir banyo dolabını paramparça eder.

Banyo dolabı satan fırıldak satıcılar her zaman olduğu gibi para ellerine geçene kadar bir köpek gibi yalandan yere konuşur dururlar ama sattıkları malı eve monte edip kusurları görmeye başladıktan sonra o köpek satıcının köpek gibi ezilip büzülmeleri yerine karşımızda canavarlaşmış bir satıcı görürüz çünkü köpek satıcı parasını cebine indirmiştir ve artık babasını bile tanımaz olmuştur.Dolayısıyla bu yalancı heriflere para kaptırmamak gerekir.

En iyisi bir marangoza banyo dolabını sipariş etmektir böylelikle hem zevkinize göre bir modelin sahibi olmuş olacaksınız hem de son derece sağlam bir banyo dolabını yıllar geçse de güvenle kullanacaksınız.

İşte size ilham almanız için bazı banyo dolap modelleri bu banyo dolaplarının arasında marangoza yaptıramayacağınız plastik banyo dolapları da mevcut.