İkinci el soyunma dolabı ucuz spot fiyat

şantiyeniz varsa ya da bir iş yeriniz; size mutlaka işçilerinizin elbiselerini astıkları elbise dolabına ihtiyacınız var demektir. ama bugün elbise dolabı fiyatları o kadar pahalıdır ki insanın söz konusu ürünü para verip de satın alası gelmiyor.

nedir bu yani abi ?

alt tarafı sac’dan yani tenekeden imal edilmiş bir ürün.

İkinci el soyunma dolapları

bu, ne bir araba, nede bir uzay aracı 🙂 bu kadar basit bir ürünün 900 liraya 1000 lira satılması nedir anlamış değilim. hele hele metal soyunma dolaplarının bazı modelleri vardır ki 2,3,4 bin liraya kadar çıkmakta..

ey Allah’ım.

işte hal böyle olunca insanlarda doğal olarak ikinci el soyunma dolabı aramaya başlıyor. gerçi ikinci el souyunma dolabı arıyoruz amasına ama ikinci el soyunma dolaplarının da sıfırdan hiç bir farkı yok.

ikinci el 8 li soyunma dolabı

adam, hurdadan aldığı soyunma dolabını 500 liraya satıyor. 10 liraya aldığı dolabı 500 liraya satarken yüzü de hiç kızarmıyor.

şayet ikinci el soyunma dolabı arıyorsanız topkapı’da bulunan topkapı spotçular çarşısı’na gitmelisiniz. burada aradığınız soyunma dolabı gibi ürünleri makul fiyatlara bulma şansınız yüksek. söz konusu mekanın 2,3,4 katlarını iyice dolaşmalısınız. topkapı spotçular çarşısı büyük ve karışık bir mekan olduğu için dikkatli gezmelisiniz.

ikinci el 6 lı soyunma dolabı

topkapı tim iş merkezinde ikinci el soyunma dolabı satan yerlerden sıkı pazarlık yapmalısınız. topkapı esnafı (hepsi için konuşmuyorum) 5 liralık bir malı 55 liraya satmasını sever; bu bakımdan söz konusu mekanı doğru düzgün gezmeden, en önemlisi internette ikinci el soyunma dolabı fiyatı araştırması yapmadan mal alımı yapmayınız.