Mobilya 1377749

Plastik banyo dolabı model ve fiyatları üzerine araştırma

Bilindiği gibi plastik banyo dolapları  banyolarda kullanılan en iyi ve faydalı ev eşyalarındandır.Aynı zamanda banyo dekorasyonu için önemli ayrıntıların başında gelir…Hele birde banyonuz dar ise rutubet var ise,etraf yoğun bir şekilde ıslanıyor ise banyonuzda kesinlikle plastik banyo dolabı kullanmalısınız.

Plastik banyo dolapları pvc banyo dolapları olarak da anılır bu bakımdan internette arama yaparken pvc banyo dolabı diyede arayabilirsiniz.

Plastik banyo dolapları koçtaş,carrefour,praktiker gibi büyük süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Aşağıda görülmekte olan 4 Kapı Çekmeceli Pvc Dolap değişik internet sitelerinde 190 liraya satılmaktadır

Mobilya_1377749

 

Bu tip dolaplar iç ve dış olarak komple plastikten imal edildiği için kesinlikle çürümez bozulmaz paslanma olmaz su almaz su geçirmez yani doğru düzgün kullanıldığı zaman ömürlüktür denilebilir.Plastik banyo dolaplarının arıza yapacak yerleri sadece menteşeleridir bunun dışında ki yerler kolay kolay bozulmaz ve yıpranmaz..

Aşağıda görülmekte olan plastik banyo dolabının fiyatı 220 liradır.Görmüş olduğunuz gibi 4 adet kapısı ve 2 adet raylı sürgülü çekmecesi bulunur.

plastik banyo dolabı 6 çekmeceli

 

Aşağıda sadece 2 kapılı bir pvc dolap görülmektedir.Bu plastik dolap banyoda kullanılabileceği gibi bir ayakkabılık olarak da kullanılabilmektedir fiyatı ise 90 liradır.

pvc banyo dolabı 2 çekmeceli

 

Yukarıda görülmekte olan plastik banyo dolap modelleri piyasada ki en kazık internet sitelerinden derlenmiştir.Siz söz konusu plastik banyo dolaplarını sıkı bir araştırma ile yukarıda ki fiyatlardan dahada ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.

2 comments

 1. PVC dolaplarla ilgileniyorum fakat ölçülerini göremiyorum..
  220 tl olan 4 kapılı 2 çekmeceli dolabın ölçüleri nedir?
  Neden ölçüler ve fiyatlar çok görünür yazılmıyor?
  05322446607
  Konuşmak isterim

 2. banyo dolabında rutubet oluşmasını engellemek için Pingi nem alıcı ürünlerideneyebilirsiniz. Nemi, rutubeti absorbe ederek ortamdaki nemi dengelemektedir.
  Aynı şekilde ayakkabılıkta da Pingi nem alıcıyı kullanarak ayakkabılarınızı neme k arşı korumuş olur ve ömrünü uzaltırsınız.
  Nem Alıcı

Comments are closed.