mini buzdolabı

Bürolar için mini buzdolapları kullanışlı mıdır ?

mini buzdolabıMini buzdolapları ofislerin ve büroları belkide mobilyalarından sonra en fazla tercih edilen beyaz eşya çeşitleri arasında gelir.Bir büro için ofis tipi buzdolabı olmazsa olmazlardandır.Hele yaz aylarının gelmesi ile büro tipi buzdolaplarında satış patlamaları yaşanır.Evet şaka gibi bir gerçek.Kış geldiğinde insanlar buzdolaplarını tavan arasına kaldırırlar ama yaz gelince de tavan arasına kaldırılan mini buzdolapları tekrar fişlere takılır.

Peki mini buzdolapları gerçekten kullanışlı mıdır ? Yoksa sevimli bir buzdolabı olduğu için mi insanlar tarafından tercih edilmektedirler.

Mini buzdolabı adı üzerinde mini bir dolaptır ve bu dolap küçük bir dolap olduğu için içine çokta fazla bir eşya sığdıramazsınız.Bir mini buzdolabının içine alacağı ürünler en fazla 2 adet küçük boy tencere 5,6 şişe içecek bir kaç paket yağ hepsi bu kadar..Şayet bürolarda sadece sıvı içilecekse ve mini buzdolabı sadece bu amaç için aranıyorsa o zaman diyecek bir şeyimiz yok bir mini buzdolabı sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir ama bürolar için kullanılan buzdolaplarından farklı beklentiler içerisindeyseniz o zaman sizlere kesinlikle mini buzdolabı tavsiye etmiyoruz tek kapılı orta boy bir buzdolabı satın almalısınız.

Mini buzdolabı fiyatını merak ediyorsanız ya da en ucuz mini buzdolabı kaç para diyorsanız siz önereceğimiz spot mini buzdolaplarıdır.Spot mini buzdolabı diğer buzdolapları gibi olup sadece spottur.Spot ve spotçunun ne demek olduğunu ve spotçular çarşısını bu likte özetlemeye çalışmıştık.

Spot mini buzdolabı fiyatları bugün (Mayıs 2013 itibarıyla) 300 ila 320 lira arasında değişmektedir.Mini buzdolabı fiyatları satıcısına göre değişmektedir bunu kesinlikle unutmayınız.

Spot mini buzdolabı satın almadan önce ürünün defolu bir dolap olup olmadığını kesinlikle kontrol ediniz defolu buzdolabı spot buzdolabından daha ucuzdur …

Comments are closed.