Flo mağazaları hakkında yorumlarım

floFlo mağazasını bilenler biliyordur bilmeyen ise pek de bir şey kaybetmiş değiller.

Flo outlet mağazalarıFlo mağazası ayakkabı satan bir mağazadır, flo mağazalarından içeri girdiğinizde hemen her marka ayakkabı sağda solda görürsünüz.Reklamlarla ve diğer görsel yazılı ilanlarda anlatılan en azından estirilen hava, flo mağazaları ucuz fiyata ayakkabı satıyor şeklindedir.

Flo mağazaları ucuz mu ? şeklinde bir soru sorabilirsiniz Ama ben flo mağazasında hiçte ucuza satılan bir ayakkabı görmemdim.Helen Bağcılar Güneşli tarafında bulunan flo outlet mağazanın fiyatları ise şaka gibi 🙂

Yahu ben neden marka bir ayakkabıyı kendi mağazasından satın almak varken flo’dan alayım ki? Tamam alayımda, almam bana ne kazandıracak kardeşim? Şayet sen X marka ayakkabıyı kendi mağazasından da yüksek bir fiyata satıyorsan kalkıp utanmadan ne diye ucuzluktan, ucuz ayakkabı satmaktan söz ediyorsun anlamıyorum.

Güneşli’de bulunan flo outlet ayakkabı mağazasının şaka gibi fiyatları olduğu söyledim; bana inanmayan söz konusu mağazaya bir uğrasın ve içeriyi bir dolaşsın sonra kendine şu soruru soramadan edemeyecektir “lan buranın neyi outlet mağaza”

Flonun avantajları yok mu? Tabi ki var, bu avantajlar ise, bir çok marka ayakkabıyı tek bir yerde görme şansınız var…

Flo’dan şu şekilde faydalanabilirsiniz,flo’da gezerek kendinize en uygun ayakkabıyı bulup sonrada diğer mağazalardan bu ayakkabının en ucuzu bulmak.Flo’nun başkada bir işe yaradığını sanmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.