Ucuz mobilya nerelerde satılır?

Screenshot_4Ucuz mobilya satanlar..Ucuz mobilya nereden satın alınır.İstanbul’da yaşayanlar için ucuz mobilya satan adresleri aşağıda kısaca anlatmaya karar verdik..Evet bize ucuz ama kaliteli mobilya lazım 🙂

İstanbul’da yaşıyorsanız ucuz fiyata mobilya bulmanız çok zor değil.Ucuz fiyata mobilya bulmak kolay işte bulmuş olduğunuz mobilyaların ne kadar kaliteli olduğu önemlidir.Biz burada hem ucuz hem de kaliteli mobilya bulmaktan söz ediyoruz.
Ucuz mobilya ve kaliteli mobilyalar ünlü mağazaların seri sonu ellerinde kalan ve satamadıkları malları takip ederek edinilebilir.
Ünlü mağazalar genelde ellerinde bulunan modelleri satıp stoklarını tüketemedikleri zaman fabrikanın yeni ürettiği modelleri dükkanlarına yer darlığı nedeniyle koyamazlar işte bunun içinde dükkan ve mağaza gibi yerleri boşaltmak ve eldeki seri sonu diye tabir edilen mobilyaları satmak için inanılmaz fiyata kampanya düzenlerler.Örneğin bir yatak odası 4000 lira ise bu fiyat bir anda 1000 lira olur.

Ucuz fiyata mobilya satın almanın diğer bir yöntemi ise peşin parayı cebe koyup Masko’yu (mobilyacılar sitesi) adam akıllı gezmek ve paraya sıkışmış bir esnaf bulup sıkı bir pazarlık sonucu mobilyaları ölü fiyata satın almak.
Bir diğer ucuz mobilya satın alma yöntemi ise, spot eşya satan dükkanları gezmek…Spotçularda satılan mallar genellikle dandik olur ama bazı spotçulara gerçekten çok kaliteli mobilyaların düştüğü de bir gerçektir.
Son bir yöntem ise, sahibinden.com gibi ikinci el eşya satan siteleri kolaçan etmek.(ikinci el mobilya kullanmak sizin için sorun oluşturmuyorsa)Bu gibi yerlerde öyle kaliteli mobilyalar satışa çıkarılır ki 10000 lira verip alamayacağınız bir mobilya takımını çok az kullanılmış olarak 2000,3000 liraya satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.