ttnet yurt dışı sitelerini Türkiye’de göstermiyor | TTnet’in yurt dışı çıkışında sorunlar

Yurt dışından satın almış olduğum bir hosting hizmeti var adı hostgator.Hostgatorda bir çok web sitem var bunların arasında ticari web sitelerimizde vardır .Tam 3 gündür sitelerimize türkiyeden ulaşım sorunu yaşamaktayız hatta şu anda yazı yazdığım bu sitede açılmıyor.10 saniye açık 1,5 dakika kapalı 3 gündür bu şekilde insanı delirtircesine bir beceriksizlik söz konusu.

Ben problemin Hostgator firmasından olduğunu sandığım için yetkililere mal yolladığım sorunun kendilerinden olmadığını söylediler bana yapmış oldukları açıklama aynen aşağıda ki gibidir :

“Problem sunucuda degil TTnet’in level3.net Londra baglantilarindadir. Maalesef TTnet yurt disi cikislarindaki sorunlara yapabilecegimiz birsey bulunmuyor. TTnet’in baglantilarini duzeltmesini bekliyoruz.

Merhabalar Tekrar,
Lutfen sikayetlerinizi TTnet’e yapip TTnet ile level3.net Londra arasindaki routerlari bir turlu duzeltmedikleri icin sikinti yasadiginiz belirtiniz. Boylece bizde TTnet’in yurt disi cikislari yuzunden yanlis anlamalardan kurtulmus oluruz. 2 yildir HostGator’dayim ve maalesef 2 yildir TTnet’in Level 3.net London baglantisi bir turlu dogru yapilamadi.”

Gerçekten de hostgator haklı çünkü sitelerim yurt dışından görüntülenmekte ama  türkiyede çalışmamaktadır.

şikayetvar.com şikayet yazım ttnet telefonla aradım.Umurlarında değil.Söyledikleri tek şey “ilgileniyoruz” dedikten sonra telefonu suratımıza kapatmak.

Ben hiç bir ülkede insanlarla bu kadar dalga geçildiğine inanmıyorum.Para veriyoruz hizmet alamıyoruz.Porno siteleri kapanacağına biz vergimizi verdiğimiz halde ticari sitelerimizi tıklayıp görüntüleyemiyoruz.Bir sürü müşterimiz bu adamlar yüzünden kaçmış durumda.

Adeta 75 milyon bu insanların elinde bir oyuncak haline geldi, adamlar istedikleri gibi kapa aç yapıyorlar.Ne demek yahu yurt dışı bağlantılarında sorun var ? Sorun varsa çöz o zaman ..Hava atmasını biliyorlar.

Benim sitelerim açılmıyor kardeşim.

Sitelerim ttnet beceriksizliği yüzünden açılmıyor

Benim sitelerim ticari siteler ve bir sürü insan bu siteler vasıtasıyla çoluğuna çocuğuna ekmek yediriyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir