Çocuklar için en moda ders çalışma masaları

Hem Erkek hem de kız çocukları için çalışma masaları daima anne ve babaların ilgisini çeker çünkü çocuklarının daha rahat ders ve rahat yazı yazabilmeleri çalışma masalarının rahat ve ergonomik olmasına çocukların uzun süre ders çalışma masasında kalıp der çalışması ders çalışma masasının çocukların hoşlanabileceği bir masa olmasıyla doğru orantılıdır. Ancak piyasada satılmakta olan çalışma masaları ne bizim nede çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayabiliyor , bazı masalar vardır ki çocuklarımızı ders yapmaktan soğuttuğu gibi onun gelişmesini de olumsuz yönde etkileyebilir bu bakımdan çocuğumuz için bir çalışma masası satın almadan önce çocuğumuzun masayı kesinlikle görmesi kendisi beğenmesi gerekmektedir.Size bir haberimiz var Bir kaç en moda çalışma masası resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

çocuk ders çalışma masası (6)

çocuk ders çalışma masası (7)

çocuk ders çalışma masası (8)

çocuk ders çalışma masası (9)

çocuk ders çalışma masası (1)

çocuk ders çalışma masası (1)

çocuk ders çalışma masası (2)

çocuk ders çalışma masası (3)

çocuk ders çalışma masası (4)

çocuk ders çalışma masası (5)

 

22 yorum

 1. Merhaba,

  Son resimde yer alan çalışma masasını Türkiye’de temin edebileceğimiz bir yer var mı? Ve fiyatı hakkında bilgi verebiliyor musunuz?

 2. Merhaba, çocuk calışma masaları hakkinda fiyat bilgisi ve nasil temin edebileceğiniz bilgi istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 3. Merhaba, uürünleriniz çok güzel. Temin etme ve fiyatlar konusunda bilgi verirmisiniz. En kısa zamanda almayi düşünüyorum.

 4. Ilk sıradaki üstü kırmızı olan masa ve sandalyeden almak istiyorum. Fiyatını ve yükseklik özelliklerini öğrenebilir miyim? En kısa zamanda mail atarsanız sevinirim. Cevap bekliyorum. Teşekkürler.

  • ilk sıradaki üstü kırmızı ayakları ahşap olan masa sandalye takımından kızıma almak istiyorum. Bu konuda bilgi almak istiyorum. En kısa zamanda bana ulaşırsanız sevinirim. Cevap bekliyorum.

 5. Merhabalar, çocuk masa modelleri birbirinden güzel özellikle en son resimdeki pembe yeşil ve gri masa tam istediğim gibi ürün. Bu ürünü nerede bulabilirim ve fiyatını öğrenmek isterim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Yeşil-Gri-Pembeli çocuk masa ve sandalyesinden iki adet satın almak istiyorum. Nereden temin edebileceğimi ve fiyatını öğrenebilir miyim? teşekkürler…

 7. Merhaba;
  Sitenizde bulunan cocuk calisma masalari birbrinden guzel tebrikler.
  Sitenizdeki gorsel resimlerde bulunan alttan birinci olan ( en sondaki ) pembe sandelyeli yesil ve gri desenli kalemlik ve kitaplik konulan masanin odeme kosullarini nasilsatin alabilecegimiz hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

  Iyi calismalar

  Tel : 0554 511 88 77

 8. Merhabalar, çocuk masa modelleri birbirinden güzel özellikle en son resimdeki pembe yeşil ve gri masa tam istediğim gibi ürünü nerede bulabilirim fiyatınıda öğrenmek isterim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Yeşil-Gri-Pembeli çocuk masa ve sandalyesinden iki adet satın almak istiyorum. Nereden temin edebileceğimi ve fiyatını öğrenebilir miyim? teşekkürler…

 9. mavi,gri,pembe si olan masayı çok beğendim fiyatını ve nerden alabilirizle ilgili hiçbişey yazmıyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 10. selamlar, yukarıda ahşap beyaz renk çocuk sandalyesinden 120 adet ihtiyacımız vardır iç içe geçecek şeklide olacak fiyatını ve teslim süresini bildirmenizi rica ederiz.
  Tel:0312/3509015-3491746
  fax:0312/3491255
  iyi çalışmalar,

 11. Çocuklarımızın en çok vakit geçirdiği yer olarak çalışma masası benim de en değer verdiğim mobilyadır. “Kim bilir, belki de bizi milyarder edebilecek fikir o masada otururken aklımıza gelir.” bu söz benim çok hoşum gitti. Adeta bayıldım. Siz de bi bakın derim siteye:

Yorumlar kapatıldı.