Screenshot 1

1and1 sitesinin beyinsizliği

Screenshot_1Ben hayatımda bu kadar dangalak, beyinsiz ve bütün menfi sıfatları hak edecek bir site görmedim desem yeridir.Ulan hayvanlardan bıktım usandım arkadaş.

Bu geri zekalı 1and1.com sitesi domain-alan adı satan bir firma, zaten bok gibi siteleri ve 2 saatte açılmayan sayfalarından ne kadar salak oldukları belli.Neyse konu bu değil.

Bu beyinsizlerden ucuz diye farklı farlı hesap ve sanal kartlardan bir kaç tane domain almıştım.Domainleri sanal kart ile aldım.Hayvan herifler o gün itibarıyla benden bazı domainlerin parasını çektiler, bazılarında çekmediler.Aradan 2 haftaya yakın bir zaman geçti şimdi benden para istiyorlar.Ulan odun kafalı beceriksiz ahmaklar, o gün neden para çekmediniz de şimdi köpek gibi 1,17 doların peşine düşüp beni sürekli rahatsız ediyorsunuz.Ben o alışveriş yaptığım sanal kartı kapadım başka bir kart açtım.Salak oğlu salaklar, ben ne bileyim hangi kartla neyi aldım.Beton kafalı herifler, ürünü satın aldığımda beceriksizliğiniz yüzünden kredi kartından parayı çekemiyorsunuz (sisteminiz bozuk) aradan 2,3 hafta geçiyor benden para istiyorsunuz.

Domuz oğlu domuzlar.Kabahat sizde değil bende ki, sizin gibi ayılarla ticaret yaptım.

Sanal ticarette bir şey alırsın parasını çekersin iş biter, parasını çekmediğin ürünü de aktif etmezsin olur biter.Bu hayvanlar parasını çekmedik diye sabah akşam anırdıkları ürünü aktif ediyor (hayvan oğlu hayvanlar madem parasını almadın, ne diye ürününüz aktif edilmiştir diye bana mail atıyorsunuz, siz mal mısınız lan ) bizde siteyi kuruyoruz sonrada bizden para dileniyorlar, bok verecem size para. Kapatırsanız kapatın siteyi.